banner339
banner274

Kanunsuz Topraklar oyuncuları: Hangi gün ve kanalda? Kanunsuz Topraklar dizisi nerede çekiliyor?

Başrollerinde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisi her hafta çarşamba akşamı yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkıyor. Dizide Davut'un yaşamı anlatılıyor. Peki, Kanunsuz Topraklar dizi nerede çekiliyor?

Kanunsuz Topraklar oyuncuları: Hangi gün ve kanalda? Kanunsuz Topraklar dizisi nerede çekiliyor?
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Kanunsuz Topraklar, FOX TV'de her hafta yeni bölümleri ile izleyiciyi karşılıyor. Dizinin yönetmenliğini Cevdet Mercan ve Serhan Şahin yürütürken senaryo ise Can Sinan'a ait. Kanunsuz Toprakları'ın yapımcılığını ise Faruk Turkut üstleniyor. İşte, dizinin oyuncu kadrosu ve konusu...

KANUNSUZ TOPRAKLAR KONUSU

1939 yılında kömür şehri Zonguldak’ta bir kasabada madenci Davut (Uğur Güneş), kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey (Murat Daltaban)adında zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir. Malik bey’in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklifi vardır. Malik bey’in kızı Gülfem (Esra Bilgiç) hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem; ele avuca gelmez, söz dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut’a zamanla içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik bey ise kızı Gülfem’i, Ali Gelik (Necip Memili) adında zengin bir maden patronuyla evlendirmeyi düşünmektedir.

OYUNCULARI

Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik, Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkaza.

KANUNSUZ TOPRAKLAR NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ekranların yeni dizisi Kanunsuz Topraklar, Zonguldak'ta çekiliyor. İlerleyen bölümlerde İstanbul'da da çekimler gerçekleştirilecek.

 

 

 

 

 
banner218