banner339
banner313

Kahreden an! "Ne olur bulun onu..."

Adana'da 16 yaşındaki genç serinlemek için girdiği Seyhan Baraj Gölü'nde kaybolduktan sonra 1 saat sonra sağ çıkarılmasına rağmen kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Kahreden an!
banner401
banner399

Olay, Sarıçam ilçesi Menekşe Mahallesi'ndeki Seyhan Baraj Gölü'nde meydana geldi. Annesi Tütüye, babası Süleyman Gürgür ve yakın akrabalarıyla pikniğe gelen Erdem Gürgür, serinlemek için baraj gölüne girdi. Gürgür, bir süre sonra gözdan kayboldu. Ailenin ihbarı üzerine olay yerine gelen CANKUR ekipleri ve su altı polisi, Gürgür'ü bulmak için çalışma başlattı. Bu sırada yakınları sinir krizi geçirirken, anne Tütüye Gürgür ise, "Ne olur oğlumu bulun" diye feryat etti.

Yapılan kısa süreli çalışmayla Gürgür, kıyıya yakın bir bölgede bilinci kapalı bulundu. Sudan çıkarılan, çok miktarda su yuttuğu belirlenen Erdem Gürgür, kalp masajı yapılarak hayata döndürüldü.  Sudan çıkarılan G.'nin hayatta olduğu belirlenip hemen hastaneye kaldırıldı. Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesinde tedavi altına alınan Eren, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2018, 18:19
banner218