banner83

İtfaiye ekiplerinin zor anları

Beylikdüzü'nde yangın ihbarı üzerine yola çıkan itfaiye ve ambulans ekiplerine yol ortasında bırakılan otomobil, zor anlar yaşattı.

İtfaiye ekiplerinin zor anları
banner94
banner26

Ekiplerin olay yerine ulaşma çabaları bir vatandaş tarafından amatör kamerayla görüntülendi.Beylikdüzü'nde yol ortasına bırakılan bir otomobil, yangın ihbarı alan itfaiye ve ambulans ekiplerine zor anlar yaşattı. Yangın ihbarı alan 5 itfaiye aracı ve bir ambulansın olay yerine gitmek için gösterdiği çaba bir vatandaş tarafından amatör kamerayla görüntülendi.Amatör kamera tarafından çekilen görüntülerde, yol ortasında park edilmiş bir otomobil görülüyor. İddialara göre yangın ihbarı olan 5 itfaiye aracı ve bir ambulans yol ortasında bırakılmış otomobilden dolayı olay yerine gidemiyor. Daha sonra çevrede bulunan vatandaşların itfaiye ekiplerine yardımıyla ekip araçları, olay yerine doğru yola çıkıyor. İtfaiye ekipleri uzun uğraşlar sonucu yollarına devam ederken, çevrede bulunan vatandaşlar olaya tepki gösterdi.


 Görüntülerde, bir vatandaşın olaya tepki göstererek, “Bir yangın alarmı oldu. Sorumsuz bir vatandaş tam itfaiyenin çıkışına aracı park etmiş. Şu anda burada zaman kaybı oluyor. Hem itfaiye hem de ambulansın çıkışı şu an engellenmiş durumda. Belediye ne yapsın? İtfaiye ne yapsın? Ah sorumluluk. Nasıl müdahale etsin itfaiye” dediği duyuluyor.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2014, 17:22

banner102