banner158
banner218

İşte İstanbul trafiğinde son durum: Köprüler kilit, Avrasya Tüneli açık

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde dün başlayan yol çalışması nedeniyle trafikte yoğunluk yaşanıyor. FSM ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde yoğunluk devam ederken Avrasya Tüneli'nde trafik akıcı bir şekilde sağlanıyor.

İşte İstanbul trafiğinde son durum: Köprüler kilit, Avrasya Tüneli açık
banner216


İstanbul Büyükşehir Belediyesi trafik verilerine göre sabah saat 07.50 itibariyle yüzde 36olan trafik yoğunluğu 08.20 itibariyle yüzde 44 olarak ölçüldü.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde Anadolu'dan Avrupa'ya geçişlerde İstanbul Kent Ormanı girişinden başlayan yoğunluk köprü çıkışına kadar devam ediyor. Avrupa'dan Anadolu'ya geçişlerde ise Fatih Sultan Mehmet Mahallesi bağlantı yolunda başlayan trafik Anadolu geçişine kadar sürüyor.

BİRİNCİ KÖPRÜ DE YOĞUN

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde ise Çamlıca Gişeleri'nden başlayan trafik Burhaniye'ye kadar devam ediyor. D100 Karayolu'nda ise trafik Fatih Sultan Mehmet Hastanesi'nden başlıyor. Anadolu'dan Avrupa'ya geçişlerde çevreyoluna çıkan tüm cadde ve sokaklarda ise trafik yoğunluğu yaşanıyor. Anadolu'dan Avrupa'ya istikametinde trafik durma noktasına gelirken, geçişler köprü geçişine kadar yoğun bir şekilde devam ediyor. Avrupa'dan Anadolu'ya geçişlerde ise yoğunluk yaşanırken, köprü çıkışında trafik aşırı yoğunluğu var.

AVRASYA TÜNELİ AÇIK

Avrasya Tüneli'nde ise Anadolu'dan Avrupa'ya geçişlerde yoğunluk yaşanmaya başladı. Anadolu'ya geçişler ise akıcı bir şekilde sağlanıyor.

17 AĞUSTOS'A KADAR SÜRECEK

FSM'deki asfaltlama çalışmaları, 27 Haziran -17 Ağustos tarihleri arasında sürecek. 4 şeridin kapalı olduğu köprüde, ulaşım 2 şerit gidiş, 2 şerit geliş olarak sağlanacak.
Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019, 09:17