banner116
banner92

İstanbullu üstgeçide sığmadı, Şişli'de ayrı olay

İstanbul’da sabah işe giden vatandaşlar, metrobüs üst geçitlerine sığmadı. Bazı yolcular, Zeytinburnu'nda E-5’i yürüyerek geçip durağa ulaştı.

İstanbullu üstgeçide sığmadı, Şişli'de ayrı olay
banner94
banner26

Şişli'de ise peş peşe araçların önüne atlayıp yolu kesen 2 kadın herkesi hayrete düşürdü, trafiği birbirine kattı.

Zeytinburnu'ndu metrobüs üst geçidine gelen yolcular, yoğunlukla karşılaştı. Üst geçidin tamamı İstanbullularla doldu. Bunun üzerine bazı vatandaşlar, kendilerini riske atarak E-5’ten yürüyerek metrobüs durağına ulaşmaya çalıştı. 
 
Üst geçitlerdeki yoğunluğu bazı yolcular cep telefonlarıyla kaydetti.

Bugüne yağmurla başlayan İstanbul'da ilginç bir görüntü de Şişli'de vardı. Şehrin en işlek caddelerinden Abide-i Hürriyet Caddesi’nde trafiği birbirine katan 3 kadının ne yapmaya çalıştığı uzun süre anlaşılamadı.
 
Trafikte araçların önüne atlayarak yollarını kesen, ellerindeki kimlikle sürücülere dertlerini anlatan kadınlar, kaldırımda bekleyen yaşlı kadını göstererek yardım istediler. Bir süre kadınları dinleyen sürücüler yollarına devam etti.
 
Olaya tanık olanlar, kadınların durdurdukları araç sürücülerine taksi paralarının olmadığını söylediler. 3 kadın en sonunda içerisinde iki kişinin olduğu bir otomobile binerek uzaklaştılar.
 
Onlardan geriye de bu ilginç görüntüler kaldı. 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2014, 10:58
banner118