banner339
banner313

İstanbul Valiliği: Şoförü Darp Eden Kişi Gözaltına Alındı

İstanbul Valiliği: Şoförü Darp Eden Kişi Gözaltına Alındı

İstanbul Valiliği: Şoförü Darp Eden Kişi Gözaltına Alındı
banner401
banner407

İstanbul Valiliği, Acıbadem'de metrobüs şoförüne şemsiyeyle saldıran ve kazaya neden olan vatandaşın gözaltına alındığını duyurdu. Yolcunun gözaltına alındığı an da kameralara yansıdı.

Acıbadem'de yoldan çıkan metrobüs D-100'e daldı. Araçları biçen metrobüs karşı yönden gelen otobüse çarparak durabildi. Korkunç kazada 11 kişi yaralandı. Kazanın ise yolculardan birinin şoföre şemsiyeyle saldırması sonucu gerçekleştiği öğrenildi. İstanbul Valiliği, saldırıyı gerçekleştiren vatandaşın gözaltına alınıdığını duyurdu.

GÖZALTINA ALINMASI KAMERADA

Öte yandan saldırgan yolcunun kazanın hemen ardından gözaltına alındığı anlar da kameraya yansıdı.

İBB: BİR YOLCU ŞOFÖRE SALDIRDI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi de Acıbadem'deki metrobüs kazasıyla ilgili açıklama yaptı. Açıklama şöyle:

" Sabah saatlerinde Acıbadem-Kadıköy istikametinde seyir halinde olan metrobüs yolundan çıkarak karşı yöne geçerek üç otomobil bir otobüse çarptı. Kazada 11 vatandaş hafif yaralandı. Kazanın olmasıyla birlikte itfaiye ve ambulanslar 6 dakikada olay yerine intikal etti. Otobüsün vinçlerle kaldırma çalışmaları devam ediyor. Görgü tanıklarından alınan bilgilere göre bir yolcunun metrobüs şoförüne saldırdığı ve darp ettiği, kazanın bu nedenle meydana geldiği öğrenildi. Oayla ilgili soruşturma devam ediyor."

METROBÜS ŞOFÖRÜ DAHİL 11 YARALI

İstanbul Valiliği de, olayda metrobüs şoförü dahil 11 kişinin yaralandığını ve kazanın, yolculardan birinin metrobüs şoförüne şemsiye ile müdahale etmesi üzerine meydana geldiğini açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2016, 11:32
banner218