banner239
banner218

İstanbul trafiğine maç düzenlemesi

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray ile Lokomotiv  Moskova arasında bugün akşam oynanacak maç nedeniyle bazı yollarda trafik akışı  sağlanamayacak.

İstanbul trafiğine maç düzenlemesi

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre,  bu akşam 22.00'de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda  Galatasaray ile Lokomotiv Moskova müsabakası sebebiyle alınan emniyet tedbirleri  kapsamında bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Bu kapsamda, saat 17.00'den itibaren güney yan yolda bulunan İSPARK  otopark alanı dolana kadar, TEM kuzey yan yoldan güney yan yola dönüş varyantı  araç trafiğine açık olacak. Otopark dolduktan sonra dönüş varyantı araç trafiğine  kapatılacak ve alternatif olarak sürücüler, TEM kuzey yan yol Okmeydanı  dönüşleri-TEM güney yan yol bağlantı yolunu kullanacak.

Maç başladığında TEM kuzey yan yolu araç trafiğine kapatılacak, TEM  kuzeye doğrudan ve TEM kuzeyden güney varyantına akım verilecek. TEM kuzey yan  yol araç trafiği kesildiği zaman TEM kuzeyden güneye bağlantı varyantı araç  trafiğine açılacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2018, 13:00
banner230