banner339
banner313

'İstanbul'dan güzel ayrıldılar

Bu yıl 12.'si düzenlenen İstanbul Cup için Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, organizasyonun yankılarını değerlendirdi.

'İstanbul'dan güzel ayrıldılar
banner475

 
Bu yıl 12.'si düzenlenen İstanbul Cup, önemli tenisçilere ev sahipliği yaparken Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, organizasyonun yankılarını değerlendirdi. 
 
Çok keyifli bir turnuvayı daha geride bıraktıklarını söyleyen Başkan Durmuş, "Bu sene yine Çağla'nın İpek'in kendi sporcularımızın olduğu yerde onları görebildik. Çok güzel bir ilgi, çok keyifle takip edilen bir turnuva oldu. Ayrıca Sultanahmet Meydanı'nda sokak tenisi oynattık. Sporcuların oradaki keyfini görmeniz lazımdı. Çok eğlendiler, İstanbul'dan hep böyle güzel anılarla ayrıldıklarını biliyoruz" diye konuştu.
 
Tenisin tabana yayılması için çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Durmuş konuşmasını şöyle noktaladı: "İstanbul Cup'la birlikte bizim Tenis Aile Birliğimiz hiç boş durmadı. 3-4 yıldır yapılan bir proje var. O da kullanmadığımız tenis malzemelerini toplayıp Türkiye'nin farklı yerlerine ulaştırıyoruz. 1 ayda 1800 kişiye ulaşmışız, onları tenisle tanıştırabilmişiz."
 

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2019, 09:31
banner218