banner158

İstanbul'da şoke eden görüntüler ! Polis UBER'ciyi böyle götürdü

Beşiktaş'ta korsan taşımacılık yaptığı iddia edilen UBER sürücüsü Mesut S. aracının üzerine çıkarak polise direndi. Aracın üzerinden inmeyen sürücü, aracıyla birlikte çekiciye yüklendi. Otoparka kadar aracın üzerinde giden sürücüye 10 bin 538 lira ceza kesildi.

İstanbul'da şoke eden görüntüler ! Polis UBER'ciyi böyle götürdü

UBER aracıyla korsan taşımacılık yaptığı iddia edilen Mesut S., öğle saatlerinde Levent'ten aldığı Rus yolcuyla Etiler yönüne seyir halindeyken trafik polisleri tarafından durduruldu. Aracının bağlanacağını anlayan sürücü, aracının üzerine çıkarak polise direndi. 15 dakika boyunca polisin tüm uyarılarına rağmen araç üzerinden inmeyen Mesut S. aracıyla birlikte çekiciye yüklendi. Otoparka kadar aracın üzerinde giden sürücüye 10 bin 538 lira ceza kesildi. Ceza puanı sınırı aşılması nedeniyle ehliyetine de el konuldu. Araç ise 2 aylığına bağlandı.

Mesut S. de bu sırada telefonuyla çekim yaparak o anları kaydetti. Görüntülerde Mesut S. üzerinden ayrılmadığı aracıyla çekiciye yükleniyor. Bu sırada 'Haksız yere aracımı bağlıyorlar' diye bağıran sürücü, çekici üzerinde otoparka kadar gidiyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 14:53
banner192