banner158

İmamoğlu'ndan tepki çeken adım! İşten çıkardıklarının yerine yenilerini alıyor

Geçtiğimiz ay Medya A.Ş'de 50 çalışanın işine son veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi, resmi internet sitesinden yeniden işe alım başvuru yayınlandı. Medya AŞ'den çıkarılan çalışanlar ve sosyal medya kullanıcıları İBB'nin yeni işe alım duyurusuna büyük tepkiler gösterdi.

İmamoğlu'ndan tepki çeken adım! İşten çıkardıklarının yerine yenilerini alıyor
banner152


Ekrem İmamoğlu başkanlığındaki İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Medya AŞ'den çıkarılan 50 çalışanın yerine çok geçmeden yeni işe alım ilanı yayınladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Medya AŞ, işe alım ilanı yayınladı. 

 Medya AŞ'den işten çıkarılmalar olduktan sonra yeni işe alım başvuru yayınlanması vatandaşlar tarafından büyük tepki gördü.

Medya AŞ'ye alınacak personel alımının duyurusu şirketin sosyal medya hesaplarında duyuruldu.

"Takım arkadaşları arıyoruz" başlığıyla verilen ilanda, "İstanbul Dijital Medya AŞ'nin ilgili departmanlarında görev alacak, işini ve şehrini çok seven arkadaşlar arıyoruz." denildi.

Başvuru sürecinin başladığı ve 20 Eylül 2019'da sona ereceği vurgulanan ilanda, kameraman, hareketli grafik tasarımcısı, sanat yönetmeni, yapım yönetmeni, haber editörü, sosyal medya hesap yöneticisi, haber prodüktörü, yazar ve kurgu operatörü gibi alanlarda personel alınacağı belirtildi.

Ayrıca işe alınacak kişilerle ilgili detayların www.medya.istanbul adresinde yer aldığı kaydedildi.

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 23:00