banner339
banner313

İğrenç olayın ardından serbest kaldı! Görüntüler ortaya çıkınca yeniden yakalama kararı

Ankara'da N.Y. (13) adlı kız çocuğuna içki içirip, cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen F.A. (22) gözaltına alındı. Suçlamayı reddeden F.A., ifadesinin ardından serbest bırakıldı. N.Y.'yi baygın halde eve götürdüğü güvenlik kamerası görüntüleri ile ortaya çıkan F.A. hakkında yeniden yakalama kararı çıkarıldı. N.Y.'nin ailesinin avukatı Büşra Ayaz, "13 yaşındaki bir kız çocuğunun hayatı mahvolmuş, psikolojik olarak da etkilenmiş durumda. Odasından dışarı çıkmıyor, okula gidemiyor. Bu olaydan dolayı eğitimi aksadı" dedi.

İğrenç olayın ardından serbest kaldı! Görüntüler ortaya çıkınca yeniden yakalama kararı
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Mamak ilçesinde yaşayan 8'inci sınıf öğrencisi N.Y., iddiaya göre 11 Kasım'da mahalleden tanıdığı F.A. ile ıssız sokakta buluşup alkol aldı. N.Y., daha sonra alkolün etkisiyle fenalaştı. Bunun üzerine F.A. baygın olan N.Y.'yi kucağına alıp aracına bindirerek kızın Mamak'taki evine götürdü. Bir süre sonra F.A. evden ayrıldı. N.Y.'nin ailesi, komşularının durumu anlatması üzerine eve geldi. Hastaneye götürülen N.Y.'nin 1.80 promil alkollü olduğu tespit edildi.

10 GÜN SONRA İSTİSMARI SÖYLEDİ

Olaydan 10 gün sonra N.Y., ailesine F.A.'nın kendisine cinsel istismarda bulunduğunu ancak tehditleri nedeniyle bu zamana kadar sustuğunu söyledi. Bunun üzerine aile, karakola giderek F.A.'dan şikayetçi oldu. Şikayetin ardından gözaltına alınan ve hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen F.A. serbest bırakıldı.
banner218