banner158
banner218

İBB Meclisi'nde FETÖ gerginliği: 'Allah belasını versin'

CHP'li İBB Meclis Üyesi Nadir Ataman, Göksel Gümüşdağ ve Tevfik Göksu'ya yönelttiği sorular İBB Meclisi'nde tansiyonu artırdı. AK Partili Tevfik Göksu sert açıklamalarda bulundu.

İBB Meclisi'nde FETÖ gerginliği: 'Allah belasını versin'
banner216

CHP'li İBB Meclis Üyesi Nadir Ataman, İBB Meclisi 1.Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ ile İBB Meclisi AKP Grup Başkan Vekili ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'ya haklarındaki FETÖ iddialarını sordu. Tevfik Göksu, soru üzerine “FETÖ illeti ile bağım olmadı, olanların Allah belasını versin”dedi.

İBB Meclisi'nin 15 Mayıs tarihli oturumunda CHP'li Meclis Üyesi Nadir Ataman gündeme ilişkin dikkat çeken sorular yöneltti.

Sözcü'de yer alan habere göre, Habertürk yazarı ve Galatasaray Spor kulübü eski yöneticilerinden Fatih Altaylı'nın, Galatasaray Kongre üyesi Göksel Gümüşdağ'ın Florya Metin Oktay Tesisleri'ne sık sık gelip gittiğini ve bazı futbolculara abilik yaptığını söylediğini “Ne abisi olduğunu sorma bana. Anlayan anladı” dediğini hatırlatan Ataman “Fatih Altaylı, saygın ve önemli bir gazeteci, tv programcısı. Sözleri, Gümüşdağ hakkında savcılara doğrudan ihbar niteliğindedir. Elinde bilgi olmadan Habertürk televizyonunda, canlı yayında, böyle bir açıklama yapmaz” diyerek bu iddia hakkında açıklama istedi.

Trabzonlu Meclis Üyesi'nden Tevfik Göksu'ya sert tepkiTrabzonlu Meclis Üyesi'nden Tevfik Göksu'ya sert tepki

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 20:03