banner339
banner274

İBB burs başvuruları ne zaman başlıyor? 2021-2022 İBB burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

İBB burs başvuruları için öğrencilerin heyecanlı bekleyişi devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, her yıl üniversite eğitimi alan öğrencilere, “İBB Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı” adı altında burs yardımında bulunuyor. Toplam 30 bin öğrenciye ulaşılması planlanan burs için de öğrenciler araştırmalarına devam ediyor. Peki, İBB burs başvuruları ne zaman başlıyor? 2021-2022 İBB burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

İBB burs başvuruları ne zaman başlıyor? 2021-2022 İBB burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

İBB burs başvuruları, 2021 YKS yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversite öğrencileri tarafından yoğun şekilde araştırılıyor. Üniversite eğitiminde maddi destek ihtiyacı duyan öğrenciler, belirli şartları taşımaları halinde İBB bursundan faydalanabiliyor. İşte, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) burs başvuru şartları ve tarihleri hakkında son gelişmeler…

İBB BURS BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

İBB burs başvuruları akademik takvimin başlamasına kısa süre kala daha yoğun şekilde araştırılmaya başlandı. Ancak kurumdan henüz konuya yönelik bir açıklama gelmedi.

İBB burs başvurularına yönelik yaşanan son dakika gelişmelerini haberimizde bir araya getireceğiz.

2021-2022 İBB BURS BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2021-2022 İBB burs başvuru sonuçlarının başvuru işlemlerinin tamamlanmasının ardından açıklanması bekleniyor.İBB BURS BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İBB BURSUNDAN KİMLER YARARLANAMAZ?

 
banner218