banner339
banner313

Hıncal Uluç'tan Erdoğan'a Çağrı: 'Şu Acun'u Çağır, Ne Olur?'

Sabah yazarı Hıncal Uluç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Avrupa maçlarının yayın hakkını alarak Exxen'den yayınlayan Acun Ilıcalı için çağrıda bulundu. Uluç, "Lütfen Başkan lütfen, şu Acun'u çağır, ne olur?" dedi.

Hıncal Uluç'tan Erdoğan'a Çağrı: 'Şu Acun'u Çağır, Ne Olur?'
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Sabah yazarı Hıncal Uluç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Avrupa maçlarının yayın hakkını alarak Exxen'den yayınlayan Acun Ilıcalı için çağrıda bulundu. Uluç, "Lütfen Başkan lütfen, şu Acun'u çağır, ne olur?" dedi.Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç bugünkü köşesinde maç yayınları konusunda eleştirilerini sıraladı.Yazısının "Benim spikerim Caner!' başlıklı bölümünde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Acun Ilıcalı'nın Avrupa maçlarını Exxen yerine kendi televizyon kanalında yayınlatması için çağrı yapan Uluç, şu ifadeleri kullandı:

"BeIN ucuz adam çalıştırmaktan ölecek... Tüm deneyimli maç spikerlerini 'pahalı' diye gönderdiler. Şimdi bağırmayı sunuculuk sanan ve bize zaten gördüğümüzü bağıra çağıra anlatanları spiker yaptılar. Yanına bir yorumcu eklemekten de caydılar.
Ucuz etin yahnisi.
'Kafaaaa' diye yırtınıyor spiker(!)cik... Yahu kör değilim. Gördüm kafayı. Topu boş kale yerine auta atan kim?
Bağırıyorum, 'Onu gördük ulan. Kim, onu söylesene...'
Yardımcım Caner kızdığımı görüyor..
'Falanca Hıncal Bey' diyor. Demekle kalmıyor. Adamın şeceresini de söylüyor..
'Bu sene geldi, falanca takımdan...' Yani yanımda Caner olmasa, maçtan kopacağım, sözde spikere saydırmaktan bir hâl olduğum için...
Utan BeIN utan!
BeIN utansın, peki Exxen ne olsun?
Acun'a milyarlar yetmedi. Şimdi de Avrupa maçlarının yayın hakkını almış. Exxen'e abone olmanız yetmiyor. Bir de 'O paket'e abone olacaksınız.
500 kâğıt daha...
banner218