banner339
banner274

Hayır'cılar gelirse vururuz... Ortalığı karıştıran fotoğraf

Düzce'de bir genç, "Hayır diyenleri bekliyoruz" diyerek tabancayla fotoğraf çektirdi. Sosyal medya hesabında Sedat Peker fotoğraflarına yer verdiği görülen kişi hakkında inceleme başlatıldı.

Hayır'cılar gelirse vururuz... Ortalığı karıştıran fotoğraf
banner401
banner427

Düzce'de S.A. adlı gencin, bir arkadaşıyla ellerinde tabancayla çektirdikleri fotoğrafı, "Başkanlık sistemine 'hayır' diyenleri tıpkı 15 Temmuz gibi sokaklarda bekliyor olacağız" notuyla Facebook hesabında paylaşması tepki çekti.

Düzce'de oturan S.A., 15 Temmuz darbe girişiminin ardından kentte demokrasi nöbetlerinin tutulduğu Anıtpark Meydanı'da, bir arkadaşıyla ellerinde tabanca ile çektirdikleri fotoğrafı, sabah saatlerinde sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabında paylaştı.

S.A.'nın, "Başkanlık sistemine 'hayır' diyenleri tıpkı 15 Temmuz gibi sokaklarda bekliyor olacağız" notuyla paylaşması dikkat çekti. S.A., tepkiler üzerine bir süre sonra fotoğrafı sayfasından kaldırdı.

Facebook hesabının kapak fotoğrafı bölümünde Sedat Peker'in fotoğrafı bulunan S.A.'nın, silahlı paylaşımıyla ilgili polisin inceleme başlattığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2017, 15:53
banner218