banner158

'Gladyatör'den eser kalmadı

'Gladyatör' filmiyle hafızalarda yer eden Russell Crowe (55), havaalanında görüntülendi. Yakın zamana kadar fit vücuduyla dikkat çeken ünlü oyuncu, yeni görüntüsüyle hayranlarını ikiye böldü.

'Gladyatör'den eser kalmadı


Yolculuk için üzerine eşofman altı, tişört ve spor ayakkabı giyen Crowe, zaman zaman giysisini düzeltme ihtiyacı hissetti.

Sosyal medyaya düşen bu fotoğraflardan sonra ünlü oyuncunun hayranları ikiye bölündü. Bazıları "Böyle bir ortamda böyle bir halde bu fotoğrafları çekmeniz çok mu gerekliydi?" derken bazıları da "Onun kadar ünlü biri her an görüntüleneceğini bilmeli" diye görüş bildirdi.

Arkadaşı Britney Theriot ile birlikte Sidney Havaalanı'nda görüntülen 55 yaşındaki oyuncu, kıyafetini düzeltirken objektiflere yakalandı. Aldığı kilolarla bir süredir çok konuşulan Crowe'un göbek bölgesinin iyice büyüdüğü dikkatlerden kaçmadı.

Russell Crowe'un rol aldığı ve psikopat bir karakteri canlandırdığı 'Unhinged' filmindeki rolü için kilolarına kilo kattığı ileri sürüldü. Avustralyalı oyuncunun hayranları, Crowe'un rol için bile olsa bu kadar şişmanlamasının sağlığı için tehlikeli olduğunu savundu.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 20:41
banner192