banner339
banner313

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a soruşturma

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın YSK üyeleri hakkında sarf ettiği sözleri sebebiyle “Heyet halinde çalışan kamu görevlilerini alenen tehdit” ve “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik” suçlarından re’sen soruşturma başlatıldı.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a soruşturma
banner504

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ hakkında YSK üyeleri hakkında sarf ettiği sözler nedeniyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 'Heyet halinde çalışan kamu görevlilerini alenen tehdit' ve 'Halkı kin ve düşmanlığa tahrik' suçlarından soruşturma başlatıldı.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın bir gazetede YSK üyeleri hakkındaki sözleri nedeniyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti . Başsavcılık Özdağ hakkında, 'Heyet halinde çalışan kamu görevlilerini alenen tehdit' ve 'Halkı kin ve düşmanlığa tahrik' suçlarından resen soruşturma başlattı.

ÖZDAĞ NE DEMİŞTİ?

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, "Recep Tayyip Erdoğan'ın adaylığını kabul ederlerse onları afişe ederiz, gazetelere ve televizyonlara ilanlar veririz, sokağa çıkamazlar. Dünyayı başlarına yıkarız." demişti.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2022, 16:55
banner218