banner339
banner391
banner274

FETÖ'den Tutuklanan Başkanın Mağazasını Tarayan İş Adamı Serbest Bırakıldı

FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Kırıkkale Ticaret Sanayi Odası Başkanı Ekrem Gök'ün mağazasını kurşunlayan iş adamı Denizhan Vural serbest bırakıldı.

FETÖ'den Tutuklanan Başkanın Mağazasını Tarayan İş Adamı Serbest Bırakıldı
banner353

Kırakkale'de FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Ticaret Sanayi Odası (TSO) Başkanı Ekrem Gök'ün mobilya mağazasına sabah saatlerinde otomobilden tabancası ile ateş açan işadamı Denizhan Vural, çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

TUTUKSUZ YARGILANMAK ÜZERE SERBEST BIRAKILDI

Olay Kırıkkale'nin Tepebaşı Mahallesi, Rauf Denktaş Bulvarı üzerinde bulunan bir mobilya mağazasında sabah saatlerinde meydana geldi. Kırıkkale'nin tanınmış müteahhitlerinden Denizhan Vural, FETÖ operasyonu kapsamında tutuklu bulunan TSO Başkanı Ekrem Gök'e ait mobilya mağazasına, arkadaşlarıyla bulunduğu otomobilinden tabanca ile 4 el ateş etti. Saldırı sonrası polis ekiplerince işyerinde yakalanan Vural, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuksuz yargalanmak üzere serbest bırakıldı.

SALDIRIYI İTİRAF ETTİ, 'GEREĞİNİ YAPTIK' DEDİ

Silahlı saldırıyı kendilerinin yaptıklarını itiraf eden Vural şunları söyledi:

"Kırıkkale'nin öz evlatlarıyız. Asla ve asla FETÖ'cülere bu memleketi yedirmeyiz. Darbeciler, 15 Temmuz gecesi ülkeyi kan gölüne çevirmek istediler. Kırıkkale'de FETÖ operasyonlarında tutuklanan Ekrem Gök cezasız kalmayacak. FETÖ'ye hizmet ettiği ve memleketimize zarar verdiği için mücadelemiz sürecek. Silahlı saldırı doğrudur. Olayla ilgili olarak gereğini yaptık. Bu insanlar Kırıkkale'yi parsel parsel satın almışlar. Kanımıza dokunuyor. Bunlarla hayatım boyunca mücadelem sürecek. Biz ülkemizin ve devletimizin her zaman yanındayız."

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2016, 17:58
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k