banner339
banner313

Evde Kolaylıkla Yapabileceğiniz Sadece 4 Hareketle Kalça Bölgenizdeki Yağlardan Kurtulabilirsiniz!

Check Mark

Evde Kolaylıkla Yapabileceğiniz Sadece 4 Hareketle Kalça Bölgenizdeki Yağlardan Kurtulabilirsiniz!
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Günümüzde birçok insan kalça bölgelerindeki yağlardan ve bu yağların bir türlü gitmemesinden şikayetçi. Sizin için healthybeautiful'dan derlediğimiz bu içerik sayesinde, spora bile gitmenize gerek kalmadan evde yapabileceğiniz 4 kolay hareketle, o hep şikayet ettiğiniz yağlardan kurtulabileceksiniz.

Tek yapmanız gereken önce sol tarafınıza yatıp aşağıda listelenen hareketleri sağ bacağınızı hedef alarak yapmanız. Daha sonra ise iç bacak için tam tersini yapabilirsiniz. 

Bütün hareketler için direnç bandı kullanmanız gerekiyor. İki bacağınızın arasındaki açıklık çok fazla olmayacak şekilde ayakta dikilin ve bandı tam dizlerinizin üzerinden bağlayın. 

Kaynak1, Kaynak2Sol tarafınıza yatın, başınızı sol elinizle destekleyin. Sol bacağınızı bükün ve sağ bacağınızı esnetin. Sağ bacağınızı gergin bir şekilde yukarı kaldırıp aşağı indirin ve sol bacağınıza değmemesine özen gösterin. Aynı hareketi bir bacak için 30 kere tekrarlayın.Yine aynı pozisyondayken sol bacağınızı arka tarafa kıvırıp sağ bacağınızı karın boşluğunuza doğru çekin. Bacağınızı uzatırken dikkat etmeniz gereken şey ise; uzanabildiği en uzak noktaya uzanması ve dümdüz durması.
banner218