banner339
banner313

Eski kayınvalidesi kahvaltıda bıçakladı! Durumu ağır...

Konya'da Türkan A. (52), kahvaltı ederken kayınpederinin eski eşi Safiye B. (49) tarafından vücudunun 5 yerinden bıçaklandı. Mustafa A.'nın bıçağı alıp Safiye B.'den kurtardığı eşi, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Safiye B. gözaltına alındı.

banner362
Eski kayınvalidesi kahvaltıda bıçakladı! Durumu ağır...
banner353


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Olay, dün Meram ilçesi, Havzan Mahallesi, Yeni Yol Caddesi'nde meydana geldi. Safiye B., boşandığı eşinin oğlu Mustafa A.'nın evine iddiaya göre konuşmak için geldi. Mustafa A., eşi Türkan A. ve Safiye B. mutfakta birlikte kahvaltı etmeye başladı. Safiye B., Mustafa A.'ya kahvaltıdan sonra Türkan A. ile özel konuşacakları söyledi.

Mustafa A. salona gittikten bir süre sonra Türkan A. ile Safiye B. arasında tartışma başladı. Tartışmanın büyüyüp kavgaya dönüşmesiyle Safiye B., Türkan A.'ya bıçakla saldırdı. Bağrışma sesleri duyup mutfağa gelen Mustafa A., Safiye B.'nin elinden bıçağı alarak eşini kurtardı.

Vücuduna 5 bıçak darbesi alan ve kanlar içinde kalan Türkan A., ihbarla eve gelen sağlık görevlilerince ambulansla Meram Tıp Fakültesi'ne kaldırıldı. Tedaviye Türkan A.'nın hayati tehlikesinin olduğu belirtildi. Safiye B. de polis ekiplerince gözaltına alındı.
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k