banner4

Eski AKP'li vekilden Erdoğan hakkında şok iddia

Eski AKP vekili Feyzi İşbaşaran, Başbakan Erdoğan ve ailesiyle ilgili Twitter hesabından dudak uçuklatan iddialarda bulundu

Eski AKP'li vekilden Erdoğan hakkında şok iddia
banner26

Eski AKP vekili Feyzi İşbaşaran Twitter hesabından çok tartışılacak iddialarda bulundu.

Feyzi İşbaşaran'ın iddialarından birisi Başbakan Erdoğan'ın kızını şarap içtiği yönünde oldu.

PETRUS ŞARAP İÇİYOR

Başbakan'ın kızının şarap içtiğini iddia eden İşbaşaran "Utanmaz adam. Senin kızın Arap Emirleri ile Petrus şarap içiyor. Yayınlamaktan utanıyoruz. Hiçbir şey gizli kalmaz. Londra garsonları Yayınlar" diye yazdı.

EMİNE ERDOĞAN'IN LAKABI

17 Aralık sonrası sızdırılan ses kayıtlarına göndermede bulunan İşbaşaran "Adamın evinde 1 milyar dolar çıktı. "Oğlum sıfırladın mı?" Allah sizin gibi müslümanların(!) belasını versin. Bu para kimin? Hırsız ?" diye yazdı ve şöyle devam etti: "Amca annem havuza girerken görünsün istemiyor" Merak etme, perdeyi çekeriz. Allah sizin bin belanızı versin.Başını eteği ile örtenler! Amine, havuza çıplak girsen ne olur, haşema ile girsen ne oluR? Senin partideki lakabınnı biliyoruz. "Aliye Rona" Aliye Rona'ya kurban ol."

ERDOĞAN ÖLDÜRÜLMELİ

Odatv'nin habaerine göre; Başbakan Erdoğan'a ağır küfür, tehdit ve hakaretler de savuran İşbaşaran "KARUN'u öldürün ve milletin malını hazineye (Millete) iade edin. Başka yolu yok! Bu bir soygundur! Bedeli olmalı. Propagandaya direnin." diye yazdı.

Erdoğan'ın cumhurbaşkanı olması durumunda "kan döküleceğini" söyleyen İşbaşaran şunları dedi:

"Benim benim ve açık görüşüm.. Bu diktatötür öldürülmeli.. Dünya bir Hitler'i daha yaşamamalı. ! Bu dünya için korkunç olur. Kendisi çekilsin. "Polise emri ben verdim" deyip halkının kanını döken biri Cumhurbaşkanı olamaz! Olursa, aşağılanır, indirilir! Kan dökülür! SAKIN DÜŞÜNME!"

Yazılan ağır sözler sonrası Twitter'da "hesabı hacklendi mi" tartışmaları başladı.

Ancak Feyzi İşbaşaran "hesabım hacklense söylerim" dedi ve yazmaya devam etti.

Hesabın hacklenip hacklenmediği ise henüz bilinmiyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2014, 16:31

banner79

banner78