banner4
banner23

Erkan Tan: Merak ediyorum CHP lideri oruç muymuş?

A Haber'de program yapan Erkan Tan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener'in iftar yemeğinde bir araya gelmelerini garip sözlerle değerlendirdi.

Erkan Tan: Merak ediyorum CHP lideri oruç muymuş?
banner8

A Haber ekranlarında program yapan Erkan Tan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Meral Akşener'in iftar yemeğinde bir araya gelmelerini değerlendirdi.

Kılıçdaroğlu-Akşener buluşmasını aktarırken iftar davetini Kılıçdaroğlu'nun verdiğini belirten Tan, "Merak ediyorum Cumhuriyet Halk Partisi Başkanı oruç muymuş? Kötü bir niyetim yok, oruçsa Allah kabul etsin deyip dua edeceğim canım " ifadesini kullandı.

Tan, buluşmayı aktarırken iftar davetini Kılıçdaroğlu'nun verdiğini belirtti ve "Ben de merak ediyorum Cumhuriyet Halk Partisi Başkanı oruç muymuş? Kötü bir niyetim yok, oruçsa Allah kabul etsin deyip dua edeceğim canım. Allah Allah oruç muydu, merak ettim. Yanındakiler oruç muydu? İftarda bir araya geldiler ya; iftar oruç tutanlara özgü bir yemek, bir durum. Oruç muydu? Allah kabul etsin diyeceğim" dedi. Tan sözlerini yine "Ver mehteri" diyerek sonlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2017, 21:01