banner339
banner313

En güzel günaydın mesajları

Günaydın mesajları, günün ilk saatlerinde sevdiklerinize göndermek için güzel bir jest olacaktır. Sizler için en güzel günaydın mesajlarını derledik. İşte arkadaşa ve sevgiliye gönderilebilecek en güzel günaydın mesajları

En güzel günaydın mesajları
banner401
banner399

Günün ilk saatlerinde sevdiklerinize, eşinize ve dostunuza günaydın mesajı göndererek onları mutlu etmek ister misiniz? O zaman doğru adrestesiniz. Sosyal medya aracılığıyla paylaşabileceğiniz veya SMS yoluyla gönderebileceğiniz en güzel günaydın mesajlarını sayfamızda derledik. İşte arkadaşa ve sevgiliye gönderilebilecek en güzel günaydın mesajları...GÜNAYDIN MESAJLARI: 2018

* Sabahı şerifleriniz hayırlı olsun, Mevlam bugününüzü dünden daha hayırlı kılsın inşallah... Selametle

* Yastığı kıskanır mı insan? Her gece kokunla uyuyan ve her sabah yüzünün güzelliğiyle uyanan o. Yastık olmayı dilediğim bir günden daha günaydın!

* Güneş kadar Aydınlık, Gözlerin kadar Güzel, Sözlerin gibi Kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı Günaydın Sevgilim.

* Her sabah uyanır uyanmaz aklıma gelen ilk şeyin sen olması ne kadar da güzel değil mi? İlk günaydının benden. Günaydın canım.

* Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini, seviyorum seni sabahım sensin benim tek ilacım günaydın aşkım

* Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Birtanem.

* Günaydın sevgilim. Kokunla uyuyup güzel yüzünle uyanacağım günlere her geçen gün daha az kalıyor. Dünyayı güzelleştirense şey ise yine bu güzel günlerin giderek yaklaşması!

* Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

* Kollarına sarılıp da uyuyacağım günler kadar yakın huzur. Ama şimdi gözlerini açman lazım. Huzurun güne uyanması lazım. Günaydın huzurum!

* Günaydın canımın diğer yarısı. Hadii uyan da tamamlanayım artık, tümleşsin sol yanım.

* Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adın, Bütün Günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim Günaydın Olsun Sana.

* Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

* Şu hayatta sahip olup olabileceğim en güzel şey sensin. Bunun ise en büyük kanıtı yanımda uyanıyor olman. Günaydın hayatım.

* Uyanır uyanmak aklıma gelen ilk şeysin. Günaydın sevgilim.

* Güneşin ilk ışığı sensin sanki… Gözlerini açmanla aydınlanıyor ortalık. Dışarı bakıyorum da hala karanlık. Hadi uyan güneş görsün insanlık.

* Karanlık bir yolun sonuydu seninle tanıştığımda. Şimdi sayene gecemin gündüzden farkı yok. Hayatımı aydınlatmaya devam etmek için gözlerini açman gerek. Günaydın sol yanım.

* Geceler seni tanıdıktan sonra daha uzun gelmeye başladı. Uyuduğun zamanlarda da özlüyorum artık seni. Benimle uyanacağın sabahlar için dua ediyorum. Günaydın!

* Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık herşeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın herşeyim...

* Olmasını istediğim ne varsa seninle olmasını istiyorum. Hadi gülümse. Bugün her zamankinden daha güzel uyandın.

* Gözlerin, Bugüne öyle bir açki herşey istedipğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.

* Bir şehrin en güvenilir ve en yüksek yeri senin göğsün. Günaydın!

* Her günün Ayrı Bir güzelliği Olsun yanında güne Gülerek Başla Sevgilim, Bugünde Seni Kıskansın herşeyim Günaydın.

* Merhaba Hayata Merhaba! Uyandım Aşkımın Adıyla Bu yeni Sabaha, Haydi Sende Kalk birtanem beni yalnız Bırakma :) Günaydın Aşkım Sanada

* Sensiz bir sabaha uyanmak varlığımın doğasına hakaretti. Hak ettiği ise seninle uyanmak! Günaydın ömrüm.

* Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.

* Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı halisin Sevgilim Günaydın.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 10:40
banner218