banner4
banner23

Dikkat! Fırtına geliyor

Batı Akdeniz, Batı ve Orta Karadeniz ile Orta ve Güney Ege'de orta kuvvette esen rüzgarın yarın sabah saatlerinden itibaren fırtınamsı şeklinde eserek, akşam saatlerinden itibaren kuvvetli fırtına şekline dönüşmesi bekleniyor.

Dikkat! Fırtına geliyor
banner19

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün internet sitesinden yapılan uyarılarda, Batı Akdeniz'de yarın öğle saatlerinden itibaren güneydoğu yönlerden 5 ila 7 kuvvetinde fırtınamsı şeklinde esecek rüzgarın, akşam saatlerinden sonra 6 ila 8, gece saatlerinden 7 ila 9 kuvvetli fırtına şeklinde eseceği belirtildi. Fırtına Salı akşam saatlerinden sonra etkisini kaybedecek.

Ayrıca, Batı ve Orta Karadeniz'de yarın öğle saatlerinden itibaren güneydoğu yönlerden 5 ila 7 kuvvetinde fırtınamsı şeklinde esecek rüzgarın, akşam saatlerinden sonra 7 ila 9 kuvvetinde kuvvetli fırtına şeklinde esmesi bekleniyor.

Orta ve Güney Ege'de de halen güneydoğu yönlerden orta kuvvette esen rüzgar yarın sabah saatlerinden itibaren kuvvetlenerek 7 ila 9 kuvvetinde kuvvetli fırtına, akşam saatlerinde 8 ila 10 kuvvetinde tam fırtına şeklinde esecek. Fırtına Salı günü öğle saatlerinden sonra etkisini kaybedecek. Kuzey Ege'de güneydoğu yönlerden orta kuvvette esen rüzgar yarın öğle saatlerinden sonra kuvvetlenerek 6 ila 8 kuvvetinde fırtına, açıklarında kuzeydoğu yönlerden 7 ila 9 kuvvetinde kuvvetli fırtına şeklinde esecek. Fırtına Salı sabah saatlerinden sonra etkisini kaybedecek.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2012, 22:05