banner339
banner313

Dehşeti yaşadılar! Korku dolu anları şok etkisinde anlattılar...

İstanbul'un Sarıyer ilçesinde ağaç dalları yüklü kamyonet park halindeyken iddiaya göre freninin boşalması ile yokuş aşağı gitmeye başladı. Kamyonet, yaklaşık 1 kilometre gittikten sonra park halindeki 4 araca, ardından ağaca çarparak yan yattı. Kazada 1 çocuk yaralandı. 

Dehşeti yaşadılar! Korku dolu anları şok etkisinde anlattılar...
banner504


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Kaza, saat 15.30 sıralarında Tarabya Bayırı Caddesi üzerinde meydana geldi. Bir fidanlık işletmesine ait 34 NL 4432 plakalı kamyonet, ağaç dalları yüklü halde park halindeyken iddiaya göre freni boşalarak yokuş aşağı gitmeye başladı. Yolda seyir halindeki araçların yanından geçerek, yaklaşık 1 kilo metre ilerleyen kamyonet, yol kenarında park halinde bulunan 4 otomobile vurduktan sonra kaldırımda bulunan ağaca çarparak yan yattı.

'DEPREM SANDIM, O KADAR KORKTUM'

Kamyonetin vurduğu otomobiller metrelerce savrulurken, bir evin merdivenlerinde de hasar meydana geldi. O sırada evin merdivenlerini yıkayan Fatma Türk, gördükleri karşısında şok geçirdi. Kaza anını ağlayarak anlatan Türk şöyle konuştu:"Ben merdivenleri yıkıyordum, bir anda patırtılar oldu. Yukarıdaki arabaya vurunca onun sesiyle ben şöyle bir baktım. Çıktım buraya üstüme doğru geliyor, o sırada merdivenden attım kendimi aşağı. Sonrasını hatırlamıyorum zaten. Şu ağaçlar olması binayı yıkacaktı." 
banner218