banner339
banner274

Dedesiyle evde televizyon izlerken bir anda yere yığıldı!

Son dakika... 11 yaşındaki çocuk evinde dedesiyle televizyon izlerken, nereden geldiği belirlenemeyen bir maganda kurşunu ile başından vurularak ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan ve hayati tehlikesinin sürdüğü 11 yaşındaki Mehmet Emin Keser'in dedesi Mehmet Keser, "Önce düşüp başını betona vurdu ve kanadı sandım. Hemen hastaneye götürdüm. Olayı öğrenmemiz biraz zaman aldı. O kurşunun nereden geldiğini görmedik. O kurşunu atanlara lanet olsun. Bu tür şeyler bir daha yaşanmasın" şeklinde konuşt

Dedesiyle evde televizyon izlerken bir anda yere yığıldı!
banner401
banner399

Gaziantep'te başına maganda kurşunu isabet eden 11 yaşındaki çocuk ağır yaralandı. Alınan bilgiye göre, Mevlana Mahallesi'ndeki evde dedesi Mehmet Keser ile televizyon izleyen 11 yaşındaki Mehmet Emin Keser, bir anda kanlar içinde yere yığıldı. Yakınları tarafından Şehitkamil Devlet Hastanesine kaldırılan çocuğun başına mermi isabet ettiği belirlendi.

HAYATİ TEHLİKESİ VAR

İlk müdahalesinin ardından özel hastaneye sevk edilen Keser'in hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Polis ekipleri, merminin çıktığı silahı ateşleyen kişinin yakalanması için çalışma başlattı.

Dede Mehmet Keser, gazetecilere yaptığı açıklamada, halen olayın şaşkınlığı içinde olduğunu söyledi. Torunuyla televizyon izlediğini, bir anda yere yığılan torununun başında kan gördüğünü belirten Keser, "Önce düşüp başını betona vurdu ve kanadı sandım. Hemen hastaneye götürdüm. Olayı öğrenmemiz biraz zaman aldı. O kurşunun nereden geldiğini görmedik. O kurşunu atanlara lanet olsun. Bu tür şeyler bir daha yaşanmasın." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2018, 12:16
banner218