banner339
banner313

Cüneyt Özdemir'den AK Partili Mahir Ünal'a olay tepki

Cüneyt Özdemir'den AK Partili Mahir Ünal'a olay tepki
banner401
banner399


Gazeteci Cüneyt Özdemir, YouTube kanalında yaptığı yayında AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın kendisine "Bizi mahvettiniz, bizi öldürdünüz" diyen çiftçiye verdiği "Cebindeki telefonu kaça aldın?" yanıtını değerlendirdi.

Mahir Ünal'ın yanıtını haklı bulduğunu ifade eden Özdemir "Mesela şimdi yeni iphone 12 geldi. iphone 12 pahalı bir şey. Ben bunu normal şartlarda almam. Bana bunu zaten Apple yolladı. 'Bir kullanır mısınız? deneyimler misiniz' diye. Ama YouTube'da çekim yapıyorum, görüntüsü iyi anlamında alırdım fakat şimdi bakıyorum yeni telefon çıkıyor herkes harıl harıl yeni telefon alıyor. Kimse 'dur biraz bekleyelim' demiyor. Herkes akıllı telefon alıyor ama çok akıllıca bir hareket değil bu kadar pahalı telefonları sürekli yenilemek.

Ben Mahir Bey'in dediğinde hiç de tuhaf bir şey duymadım. Bir insan 'Ben mahvoldum, öldüm' diyorsa abi sen de iphone 6 kullanma yani. Ne yapacaksın. Ya da onu deme. 'Durumlar pek iyi değil' de. Hem o hem o olmuyor. İşte tüketim toplumu insanı böyle bir yere doğru itiyor. Bir yandan 5 kuruş paran yok cebinde bir yandan da iphone 6, iPhone 7’yi alıyorsun, kullanıyorsun. Ben Mahir Bey'e bir şey bulamadım.  ifadelerini kullandı.

"MAHİR BEY GÖZLEM YAPMIŞ"

Özdemir şöyle devam etti: "Bakın ben Mahir Ünal’i herhalde en çok eleştiren bir insanım. Muhalefetin de akıllısını yapacaksın yaparsan. Şimdi burada akıllıca bir şey yok. Şimdi burada Mahir Ünal çiftçinin bilmem nesine göz dikti değil yani. Mahir Bey burada bir gözlemini paylaşmış. Bana çok tuhaf gelmedi. Belki de bana tuhaf gelmedi."

Firmaların yeni ürünlerini tanıtım tekonoloji editörlerine gönderdiği bilinmesine rağmen Özdemir'in kendisinin sahip olduğu telefonu Apple'in yolladığını belirtmesi ise dikkat çekti.  

 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2021, 11:55
banner218