banner339
banner313

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'den ayrılıp AK Parti'ye katılan Nejat Önder'e rozet taktı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısının ardından CHP'den ayrılıp AK Parti'ye katılan Nejat Önder'e rozet taktı. Nejat Önder yaptığı açıklamada "CHP’de uzun seneler hizmet vermiş bir arkadaşınızım ama beni bugün AK Parti saflarına getiren, Cumhurbaşkanımızın da arz ettiği gibi, bizim partimizde Atatürk lazım olduğunda sahip çıkılıyor" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'den ayrılıp AK Parti'ye katılan Nejat Önder'e rozet taktı
banner328


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısı sonrası AK Parti'ye katılan CHP İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder\'e rozet taktı. Önder, "Bugün beni AK Parti saflarına getiren nedenlerden bir tanesi CHP'de Atatürk'e lazım olduğunda sahip çıkılması ve Atatürk demekten yüksünen üst düzey yöneticilerin çoğalmış olması" diye konuştu. Önder, "PYD ile komşuluğa bile razı olan Genel Başkan yardımcılarının olmasından dolayı bundan sonraki siyasi yaşamıma AK Parti saflarında devam ediyorum." ifadelerini kullandı.Önder'in açıklamaları şöyle:

CHP’de uzun seneler hizmet vermiş bir arkadaşınızım. Ama beni bugün AK Parti saflarına getiren, gelmemdeki en büyük etkenlerden bir tanesi, Cumhurbaşkanımızın da arz ettiği gibi, bizim partimizde Atatürk lazım olduğunda sahip çıkılıyor.

‘Atatürk’ demekten yüksünen üst düzeyde partililerimizin çoğalmış olması, PYD ile komşuluğa bile razı olan Genel Başkan yardımcılarının olmasından dolayı bundan böyle siyasi yaşamıma AK Parti saflarında devam etmemi sağlayacak olan, bu gururu yaşatacak olan Çanakkale Milletvekilimiz Bülent Turan’a, Jülide İskenderoğlu’na, İl Başkanımız Naim Makas’a teşekkür ediyorum. Ben de bu saatten sonra AK Parti’nin başarısı için çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k