banner339
banner274

Çevresine Borçları Yüzünden Sıkıntıda Olduğunu Söyleyen Şaban Kır İntihar Etti

Tekirdağ’da bir ilkokulda temizlik görevlisi olarak çalışan 35 yaşındaki Şaban Kır, yaşamına son verdi. Kır’ın, yakın çevresine borçları nedeniyle sıkıntılı günler yaşadığını söylediği öğrenildi.

Çevresine Borçları Yüzünden Sıkıntıda Olduğunu Söyleyen Şaban Kır İntihar Etti
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Tekirdağ’da bir ilkokulda temizlik görevlisi olarak çalışan 35 yaşındaki Şaban Kır, yaşamına son verdi. Kır’ın, yakın çevresine borçları nedeniyle sıkıntılı günler yaşadığını söylediği öğrenildi.Tekirdağ’daki Cumhuriyet İlkokulu’nda temizlik görevlisi olarak çalışan 35 yaşındaki evli ve bir çocuk babası Şaban Kır, görev yaptığı okulda yaşamına son verdi. Kır’ın, yakın çevresine bir süredir, borçları nedeniyle sıkıntılı günler yaşadığını söylediği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre; Süleymanpaşa ilçesindeki Yavuz Mahallesi’nde bulunan Cumhuriyet İlkokulu’nda öğretmenler sabah okula geldiklerinde koridorda Şaban Kır’ın cansız bedeni ile karşılaştı. Okul yöneticileri olayı görmemesi için öğrencileri evlerine geri gönderdi.

Okula çağırılan polis ekipleri, Şaban Kır’ın cansız bedenini otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı. Kır’ın, olay öncesinde yakın çevresine, çok borcu olduğunu ve borçları yüzünden sıkıntılı günler geçirdiğini söylediği bildirildi.

ANKA 
banner218