banner158

Caprice Thermal Palace, tatili zehir ediyor!

Aydın'ın Didim İlçesi'nde, Jet Fadıl olarak bilinen işadamı Fadıl Akgündüz'e ait 4 yıldızlı otelde misafirler birçok noktadan şikayetçi. Her yemekten sonra zehirlenme korkusu yaşayan 4 yıldızlı Caprice Thermal Palace misafirleri adeta yılmış durumda.

Caprice Thermal Palace, tatili zehir ediyor!
banner192

Aydın'ın Didim İlçesi'nde, Jet Fadıl olarak bilinen işadamı Fadıl Akgündüz'e ait 4 yıldızlı otelde misafirler birçok noktadan şikayetçi.

Özellikle kahvaltılarından dolayı birçok zehirlenmenin yaşandığı lüks otelde, misafirler yemek yemekten korkmuş durumda. Hijyen noktasında birçok kullanıcının dert yandığı ünlü otele internet üzerinden yorum yazılan sitelerde adeta şikayet yağıyor...


DAHA ÖNCE DE HACİZ GELMİŞTİ

İslami konseptteki 4 yıldızlı Caprice Thermal Palace Oteli’ne daha önce haciz gelmiş ve otele ait birçok malzemeye el konulmuştu.

'JET FADIL'IN DAVALARI SÜRÜYOR

İstanbul Bayrampaşa’da Caprice Gold ve Caprice Maldivler gayrimenkul projelerinde devre mülk satışı yaptığı kişilerden para topladığı halde projeleri tamamlamadığı gerekçesi ile 21 Aralık 2015’te tutuklanan ve hakkında 2 bin 442 yıl hapis cezası istenen “Jet Fadıl” lakaplı Fadıl Akgündüz, 28 Mart 2017’de tahliye edilmişti. Ceza davasından tahliye edilen Jet Fadıl hakkında bir yandan da “alacak davaları” sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2019, 17:13
banner184