banner339
banner391
banner274

Camdaki Kız dizisine bomba transfer: Çok şaşıracaksınız

Büyük bir tempo ile başlayan ancak reyting kurbanı olan Maraşlı dizisi 26. bölümde ekranlara veda edecek. Dizinin beğenilen başrol oyuncusu Burak Deniz'in Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterine hayat vereceği söyleniyor.

Camdaki Kız dizisine bomba transfer: Çok şaşıracaksınız
banner353


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Ard arda yaşanan yaprak dökümüne ATV de katıldı. Dizinin reyting makinesi olarak gösterilen ve ilk bölümü ile büyük ses getiren dizisi Maraşlı, 26. bölümü ile final yapıyor. Dizinin başrolü olan Maraşlı'ya hayat veren Burak Deniz ise Camdaki Kız'ın kilit ismi olacak. Alina Boz ve Burak Deniz gibi genç yetenekleri bir araya getire, hem oyuncu hem de konusu ile sosyal medyada büyük ses getiren dizi Maraşlı'nın suyu artık ısındı, ATV dizi için final kararını verdi. Dizi 5 bölüm sonra 26. bölümü ile ekran macerasını noktalayacak. 

Bir süredir sezon finali mi yoksa final mi yapacağı kararsız olan dizinin kaderini reytingler belirledi. Son haftalarda giderek düşen reytingi ile kanalın kafasını karıştıran diziyi Alina Boz (Mahur) ve Burak Deniz'in (Maraşlı) yakınlaşması bile kurtaramadı. 

21. bölümü ile ekrana veda etmeye hazırlanan dizinin final tarihi de belli. Pazartesi akşamları yayınlanan Maraşlı dizisi 12 Temmuz'da sona erecek. Dizide final için geri sayım başlamışken bugün medya kulislerine düşen bir haber ise olay oldu. Maraşlı dizisiyle bambaşka bir krakter olarak izleyicisi karşısına çıkan ve oyunculuğu ile kendisine hayran bırakan genç oyuncu Burak Deniz Kanal D'nin Camdaki Kız dizisine katılıyor. Camdaki Kız dizisinin önümüzdeki hafta sezon finali yapması ve Maraşlı dizisinin bitmesi de bu iddiaları güçlendirdi. 

Burak Deniz'in Camdaki Kız'ın kadrosuna katılacağı iddiaları güçlendiren bir başka sebeb ise Hayri karakteri oldu. Hayrı 2. sezonda Nalan'ın hayatına girecek ve bir anda dizinin başrolü olacak. 

Diziye uyarlanan Camdaki Kız kitabında Hayri karakterinin fiziksel özellikleri ile Burak Deniz'in dış görüşünün uyuşması ise seyirciyi şimdiden heyecanladırdı. Burcu Biricik ve Burak Deniz'i birbirine yakıştıran hayranları sosyal medyadan paylaşımları başladı bile. 

Haber3
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k