banner339
banner313

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu: Geç de olsa hakları teslim edilecek

ByLock şifresinin kırılması nedeniyle mağdur olanlara Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Geç de olsa hakları teslim edilecek." diyerek müjde verdi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu: Geç de olsa hakları teslim edilecek
banner401
banner399

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa'da, Merinos Parkı'nda gerçekleştirilen AK Parti'nin bayramlaşma programına katıldı. Müezzinoğlu, burada yaptığı konuşmada, ByLock sisteminde şifresi kırılan vatandaşların mağduriyetlerinin giderileceği müjdesini verip, "Mağduriyetleri olanların hakları geç de olsa teslim edilecektir." dedi.

Bakan Müezzinoğlu, şöyle devam etti:

"Darbeye kalkışanlar, ' Recep Tayyip Erdoğan'ı dize getiririz', 'Daha önce onlarca defa yaptığımızı yine yaparız' zannettiler. Halbuki karşılarında bir Recep Tayyip Erdoğan, milletin değerleriyle yürüyen, milletin ortak aklının, değerlerinin, hayalleri ve hedeflerinin öncülüğünü yapan bir lider vardı. O gün hainler, tuzak kuranlar, kapalı kapılar arkasında plan yapanlar şunu unutmuştu. Milletle beraber yürüyen güçlü bir lider vardı. Türkiye'nin, bu milletin kaderiyle oynamak isteyen kim varsa, hangi hain, tuzak kurucu, çukur kazıcı varsa bilsin ki Recep Tayyip Erdoğan var, büyük Türk milleti var. Asla onlara pabuç bırakmayacak ve Türkiye'de hiçbir şey onların istediği gibi, eskisi gibi olmayacak."

"MAĞDURİYETLERİ OLANLARIN HAKLARI GEÇ DE OLSA TESLİM EDİLECEKTİR"

Kamuda açığa almalarda "Mağdur oldum" diyen herkese kapının açık olduğunu söyleyen Müezzinoğlu, şunları söyledi:

"ByLock denilen şifreli sisteme girmiş 180 bine yakın kullanıcının henüz daha yarısının şifresi kırılabildi. Diğer şifrelerin yarısı kırılıp da 'Acaba yine hangi tuzaklar var' kısmını devlete ve millete bedel olarak ödetemeyiz. Milleti ve devleti merkeze alan ve bu ağır depremin artçı depremlerini milletimize yaşatmadan, kısmi mağduriyetler olabilir. Onlar şunu bilsin ki devlet var, adil yöneticiler var. O adil yöneticiler, mutlaka onların hakkını biraz geç de olsa teslim edecektir. Geçici sürelik mağduriyetleri sorun yapmak, bu milletin değerleriyle vatan, millet, bayrak sevgisiyle örtüştürmekte zorlanırız. Biz hep birlikte hızla normalleşen ve hızla büyük hedeflere yürüyen bir yolculuğu yapmak zorundayız."

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2016, 20:20
banner218