banner339
banner313

Çağla Şıkel 'hamilelik' iddialarına cevap verdi

Son günlerde magazin gündeminde en çok konuşulan konulardan biri Çağla Şıkel'in basketbolcu Kerem Tunceri'den hamile kaldığı iddiaları. Ünlü manken Şıkel, bu dedikodulara cevap verdi. İşte detaylar...

Çağla Şıkel 'hamilelik' iddialarına cevap verdi
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Manken-sunucu, basketçi sevgilisinden hamile kaldı’ haberleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Çok merak edilen bu iki ünlü ismin Çağla Şıkel ve basketbolcu Kerem Tunçeri olduğunu öne sürülmüştü.

Hakkındaki ünlü basketbolcudan hamile kaldı iddialarına Çağla Şıkel'den yanıt geldi.

Çıkan haberlerde yazılan şu paragraf herkesi merak ettirdi: “Manken-sunucu, basketçi sevgilisinden hamile kaldı. Başka isimle hastaneye gidip çocuğu aldırdı. Bu ikilinin adı 2 yıl önce aşk dedikodularına karıştı... İkili aşklarını gizli saklı yaşadı. Ünlü manken daha önce bir kez evlenip boşanmıştı.”

Çağla'dan hamilelik iddiaları yanıt

Şoke eden iddiaların ardından Çağla Şıkel sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından bir mesaj paylaşan Şıkel şu ifadelere yer verdi:

"Zihnini eğitmemiş herkes rastgele düşünme, senaryo uydurma hayal üretme (ve en kötüsü buna inanma ) kurbanıdır. Eğer düşüncelerinizde en sık odaklandığınız şey endişe, kaygı, öfke ve yalan temelliyse başınıza uzun vadeli iş acıyorsunuz demektir. Size huzur veren düşünceleri bir bekçinin hazineyi koruduğu gibi koruyun."

Kaynak: Medyaradar
banner218