banner339
banner313

Bülent Ersoy'un ziyareti olay olmuştu... Anıtkabir Komutanı Hava Savunma Albay Hakan Osman Sert hakkında yeni gelişme!

Bülent Ersoy’un Anıtkabir ziyaretinde bir askerin kendisine şemsiye tutmasıyla ilgili Milli Savunma Bakanlığı’nın başlattığı inceleme sonuçlandı. Anıtkabir Komutanı Hava Savunma Albay Hakan Osman Sert ile şemsiye tutan Üsteğmen rütbesindeki takım komutanının görevden alındığını açıkladı. Albay Sert’in Hakkâri’ye atandığı öğrenildi.

Bülent Ersoy'un ziyareti olay olmuştu... Anıtkabir Komutanı Hava Savunma Albay Hakan Osman Sert hakkında yeni gelişme!
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

BÜLENT Ersoy’un geçtiğimiz günlerde Anıtkabir’e yağmurlu havada yaptığı ziyarette, kendisine eşlik eden bir subay tarafından şemsiye tutulması sosyal medyada büyük tepki çekti.

Milli Savunma Bakanlığı’nca başlatılan inceleme 24 saat içinde sonuçlandırıldı. Bakanlık dün öğle saatlerinde “Hakkında inceleme başlatılan Anıtkabir Komutanı ve Takım Komutanı görevinden alınmıştır” diye kısa bir açıklama yaptı. Hakkâri’ye atandığı belirtilen Anıtkabir Komutanı Hava Savunma Albay Hakan Osman Sert’in bu atamayı, “Haksız yere sürgün” olarak değerlendirdiği ve bu nedenle Türk Silahlı Kuvvetleri’nden (TSK) emekliliğini istediği öğrenildi.Anıtkabir Komutanı ve şemsiye tutan subay görevden alındı
banner218