banner339
banner313

Bir Melek İpek vakası daha! Elindeki bıçakğı rastgele savurdu! Kocasından dayak yerken katil oldu...

Son dakika haberi: Melek İpek kendisine işkence yapan kocası Ramazan İpek'i silahla öldürüp 'Ceza Verilmesine Yer Olmadığı'na hükmedilerek tahliye edilmişti. İkinci Melek İpek olayı İstanbul'da yaşandı. Boşanma davası açtığı için farklı bir evde kalan Nuran Özdemir kocası tarafından kabusu yaşadı. Elindeki bıçağı rastgele savurmaya başladı. İşte korkunç olayın detayları...

Bir Melek İpek vakası daha! Elindeki bıçakğı rastgele savurdu! Kocasından dayak yerken katil oldu...
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Son dakika haberi: Antalya'da işkenceci eşi Ramazan İpek'i öldüresiye dayak yediği sırada silahla öldürdüğü iddiasıyla yargılandığı davada "Ceza Verilmesine Yer Olmadığı"na hükmedilerek tahliye edilen Melek İpek olayının bir benzeri de İstanbul'da yaşandı. Eşi tarafından acımasızca darp edilen Nuran Özdemir, eline geçirdiği bıçağı rastgele savurdu. Yaralanan koca, hastanede öldü. Sabah'ın haberine göre, “Amacım öldürmek değildi” diyen Nuran Özdemir tutuklandı.

Son dakika haberi... İki çocuğuyla birlikte yaşayan Nuran Özdemir'in (46) kocası Ahmet Özdemir boşanma davası açtığı için farklı bir evde kalıyordu. Geçtiğimiz günlerde karısının Eyüpsultan'daki evine gelen Ahmet Özdemir, hakaretler savurarak eşine kapıyı açmasını söyledi.

BIÇAĞI ELİNE ALARAK RASTGELE SAVURDU

Sabah'ın ulaştığı olayın detaylarına göre, kapıda ağır hakaretlerle komşuları rahatsız edeceğini düşünen genç kadın, kapıyı açınca darba uğradı. Başından kan aktığını gören kadın, kocasının saldırısından kurtulmak için mini buzdolabının üzerindeki bıçağı eline alarak rast gele etrafa savurmaya başladı. Bu sırada darp edilmeye devam edilen kadın evden kaçmak isterken kızının çığlıklarını duyunca geri döndü ve kocasını kanlar içinde buldu. Yeğenine polisi ve ambulansı aramasını söyleyen Nuran Özdemir yerde yatan eşine tampon yapmaya başladı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Ahmet Özdemir hayatını kaybetti.

"BENİ İCRALIK YAPIP EVİ TERK ETTİ"

Gözaltına alınan Nuran Özdemir, polis merkezindeki ifadesinde, 15 yıllık eşinin kendisine boşanma davası açtığını, ikametinde 9 yaşındaki oğlu ve 14 yaşındaki kızıyla yaşadığını anlattı. Ahmet Özdemir'in 3 yıldır başka bir kadınla yaşadığını, birlikte yaşadıkları sırada da eve sürekli alkollü geldiğini ve kendisiyle çocuklarını darp ettiğini söyledi.

Eşinin iş yeri açarken ve araba alırken kendi bilgilerini kullandığını söyleyen genç kadın, kocası yüzünden borçlandığını bu nedenle icralık olduğunu söyleyerek, "Dün gece yine huzurumuzu bozmak için gelmeseydi bu olaylar olmayacaktı" dedi.Fotoğraftaki: Melek İpek

Emniyetten Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen Nuran Özdemir, eşinin ölümünden dolayı çok pişman olduğunu, amacının öldürmek değil kendisini korumak olduğunu ifade etti. Nuran Özdemir tutuklanarak cezaevine gönderildi.


banner218