banner339
banner274

Ben Affleck flört tekliğini geri çeviren TikTok yıldızı Nivine Jay'e seslendi: Neden benimle eşleşmedin?

Üç çocuk babası ünlü oyuncu ve yönetmenin, bir sosyal medya yıldızıyla flört etmeye çalışırken çekilen videosu internete sızdı. Ünlü oyuncu ve yönetmen, profilinin gerçek olduğuna inanmayan ve kandırıldığını düşünen sosyal medya yıldızına "Neden benimle eşleşmedin" diye sorarken görülüyor videoda.

Ben Affleck flört tekliğini geri çeviren TikTok yıldızı Nivine Jay'e seslendi: Neden benimle eşleşmedin?
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

SOSYAL MEDYADA AŞK ARIYOR
10 yıllık eşi Jennifer Garner'ı, çocuklarının dadısıyla aldattığı gerekçesiyle evliliği biten oyuncu ve yönetmen Ben Affleck'in, bir sosyal medya yıldızıyla flört etmeye çalışırken çekilen bir videosu ortaya çıktı. Son olarak oyuncu Ana de Armas ile yaşadığı ilişkiyi bitiren 48 yaşındaki Ben Affleck'in görüntüleri hayranlarını şaşırttı. Videoyu paylaşan kişi ise Affleck'in profilinin sahte olduğunu düşünüp onun flört telifini geri çeviren Nivine Jay adlı sosyal medya yıldızı. 

INSTAGRAM'DAN VİDEO GÖNDERDİ
Ben Affleck ile Nivine Jay adlı genç kadın, Raya adlı bir flört sitesinde tanıştılar. Ben Affleck, Jay ile yakından ilgilendi. Fakat genç kadın onun gerçekten Ben Affleck olduğuna inanmadı ve sahte profil sandığı için onun flört teklifini reddetti. Affleck de bunun üzerine Jay'i Instagram'da takibe alıp ona direkt mesaj yoluyla bir video gönderdi. 


GENÇ KADIN TİKTOK SAYFASINDA O VİDEOYU PAYLAŞTI
Bu olayın ardından Nivine Jay adlı kadın, Affleck'in videosunu TikTok sayfasında paylaştı. Jay paylaşımına "Raya'da Ben Affleck ile eşleştiğim zamanı düşünüyorum. Ve ben onun sahte olduğunu düşünüp onunla eşleşmedim. O da bana Instagram'dan bir video gönderdi" diye yazdı. Jay'in paylaştığı bu videoda Ben Affleck, kamera karşısına geçip "Nivine, neden benimle eşleşmedin? Bu benim" derken görülüyor.

BİRÇOK ÜNLÜ BU UYGULAMAYI KULLANIYOR
Kaleme aldığı Cry Baby adlı kitapla tanınan Nivine Jay ile Ben Affleck'in karşılaştığı bu uygulama çok yaygın olarak kullanılan bir başka flört uygulamasının ünlüler arasında gözde olan versiyonu. 2015 yılında kurulan bu uygulamayı kullanan birçok ünlü bulunuyor.

O DA KULLANDIĞINI İTİRAF ETMİŞTİ
Affleck ile Nivine Jay'in karşılaştığı uygulamayı kullananlar arasında Demi Lovato ve Channing Tatum da bulunuyor. Lovato 2016 yılında sevgilisi Wilmer Valderrama'dan ayrıldıktan sonra söz konusu uygulamaya üye olduğunu açıklamıştı. Ben Affleck'in son birkaç yıldır bu uygulamayı kullandığı biliniyor. Ancak ünlü oyuncu ve yönetmenin, uygulamada gerçek adını mı yoksa sahte bir profil mi kullandığı açık değil.

ÇOCUKLARININ DADISIYLA KAÇAMAK
Ben Affleck, 2005 yılında meslektaşı Jennifer Garner iye evlendi. Çiftin üç çocuğu oldu. Fakat Affleck'in adı çocuklarının dadısı Christine Ouzounian ile ilişki yaşadığı iddiası 2015'te bu evliliğin sonunu getirdi. Çiftin resmi olarak boşanması 2018'de gerçekleşti. Çift yaşananlara rağmen çocuklarının hatırına sık sık görüşüyor.

İLİŞKİ KISA SÜRDÜ
Ben Affleck, bir süre Lindsay Chokus ile flört etti. Fakat bu ilişkisi uzun sürmedi.

BU AŞK DA BİTTİ
Affleck, sonra da Kübalı oyuncu Ana de Armas ile romantik bir ilişki yaşadı. Los Angeles sokaklarında romantik görüntüler sergileyen çift, kısa bir süre önce yollarını ayırdı.

 

 
banner218