banner116

Bekar kalmak için sebepleriniz var

14 Şubat'ta sevgilim yok diye üzülmeyin.Aşksız kalmak bazen daha iyidir ve karşınıza doğru insan çıkana kadar bekar kalmak için 10 sebebiniz var

Bekar kalmak için sebepleriniz var
banner94
banner26

1. Yediklerinizi kimseyle paylaşmak zorunda kalmazsınız!

Muhteşem çikolatalı kekin son dilimi romantik bir menü olmak zorunda değildir. Rahat rahat yemek isteyebilirsiniz. Sevgiliniz yoksa böyle dertleriniz de kalmaz! Dünyanın büyün son dilimleri sadece sizin olabilir.
2. Özgürlük

'Telefonun neden kapalı? Beni neden aramadın? Ona neden öyle baktın? Bu kim?' Bu soruları hayatınızdan çıkarmış olursunuz! Telefonunuzun şarjı bittiğinde telaşlanmanıza gerek yok.


3. Fit kalırsınız

Evet, bu tüm dünyada artık bilimsel geçerliliği olan bir gerçek. Düzenli bir ilişki ya da evlilik kilo almanıza sebep olur. Fakat her an Bay Doğru'yla karşılaşma ihtimali fit olmaya sizi teşfik eder.

4. Tek ev, tek temizlik

Bekarlık sultanlıktır! Bazen ona kıyamadığınız için, bazen de 'hijyenik' koşullardan rahatsız olduğunuz için temizleme zorunluluğu hissedilen erkek evi, kendi sarayında sultanlık yapan bekarları üzemez.

5. Her yer sizin

Biriyle kavga ettiğinizde evinize sığınabilirsiniz. Güzel, sıcak bir duş alıp kendinizi yatağınıza teslim edebilirsiniz. Peki eşinizle tartıştığınızda neler olacak? Annenizin evine mi gideceksiniz? Bu kaygılara hiç gerek yok.

6. Hayvanlarınızla mutlusunuz

İstediğiniz kadar kedi besleyebilirsiniz. Ya da köpeğinizle beraber uyuyabilirsiniz.


7. Başka bir yakışıklı?

Kız arkadaşlarınızla vicdan azabı çekmeden bir başka yakışıklının dedikodusunu yapabilirsiniz. Evet, Google tarama geçmişinizi silmeden hepinizin bayıldığı o adamın fotoğraflarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

8. Rahatça konuşmak

Sevgilinizin hoşlanmadığınız bir özelliği hakkında konuşmak sizi biraz zorlayabilir. Fakat herhangi bir erkek arkadaşınıza önerilerde bulunurken zorlanmıyorsunuz, değil mi? Mesajı aldınız!

9. Bugün de makyaj yapmayım

Evden çıkmak istemediğiniz sıkıcı bir günde 'özlemini gidermek zorunda olmadığınız' biri yoksa sıcak çikolatanız ve pofuduk terliklerinizle rahatça zaman geçirebilirsiniz.
10. Masrafları düşünün

Bekarsanız daha zenginsiniz! Çok zengin biriyle evlenmek gibi planlarınızın olduğunu biliyoruz, fakat gerçekçi olmak lazım. Sevgilinizin olduğu dönemde yaptığınız harcamalar her zaman fazladır. 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2012, 11:20
banner118
banner129