banner339
banner274

Bebeği karnından alınan Duygu ebeden kahreden haber geldi!

Ebe Duygu Ömrüuzun ebe olan Duygu Ömrüuzun doğumuna 3 hafta kala fenalaşarak Ankara'da Şehir Hastanesi'nde gitti. Koronavirüs testi pozitif çıkan Duygu ebenin karnındaki bebeği alınıp, kuvöze konuldu.

Bebeği karnından alınan Duygu ebeden kahreden haber geldi!
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Gümüşhane Devlet Hastanesi'nde ebe olan ve doğumuna 3 hafta kala koronavirüse yakalanınca, karnındaki bebeği ameliyatla alınıp, kuvöze konuldu. Ebe Duygu Ömrüuzun (34), ise tedavi gördüğü Ankara'daki hastanede hayatını kaybetti.

Gümüşhane Devlet Hastanesi'nde ebe olarak çalışan Duygu Ömrüuzun, doğumuna 3 hafta kala fenalaşıp Ankara'da Şehir Hastanesi'nde gitti.

BEBEĞİ KUVÖZE KONDU, KENDİ HAYATINI KAYBETTİ

Covid-19 şüphesiyle hastaneye yatırılan Ömrüuzun'un test sonucu pozitif çıktı. Tedaviye alındığı hastanede durumu ağırlaşınca entübe edilen Ömrüuzun'un sezaryenle alınıp, hayata tutunan bebeği ise kuvöze konuldu. İki çocuk annesi Ömrüuzun, yapılan tüm müdahalelere rağmen, önceki gün akşam saatlerinde hayatını kaybetti. Ömrüuzun, memleketi Eskişehir'in Günyüzü ilçesinde toprağa verildi.Gümüşhane İl Sağlık Müdürlüğü, haberi sosyal medya hesabından duyurarak, "Gümüşhane Devlet Hastanemizde ebe olarak görev yapan, Duygu Ömrüuzun Covid-19 nedeniyle tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi yoğun bakımında vermiş olduğu hayat mücadelesini maalesef kaybetmiştir. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine sevenlerine ve sağlık camiamıza başsağlığı ve sabırlar diliyorum” mesajını paylaştı.


banner218