banner339
banner313

Bayram tatili ne zaman bitecek? Mesai ne zaman, ayın açında başlayacak?

Kurban Bayramı Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan takvime göre 20 Temmuz’da başladı ve dört gün sürecek. Ancak bu yıl Kurban Bayramı’nın hafta içine denk gelmesi nedeniyle bayram tatili daha uzun sürecek. Peki, Bayram tatili ne zaman bitecek? Mesai ne zaman ayın açında başlayacak?

Bayram tatili ne zaman bitecek? Mesai ne zaman, ayın açında başlayacak?
banner401
banner399


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Millete Sesleniş konuşmasında Kurban Bayramı tatilinin başlangıç ve bitiş tarihlerini açıklamıştı. Buna göre, bayram tatili 16 Temmuz Cuma gecesi başladı. Çalışanların pek çoğu bu yıl 9 günlük tatil yaparken, bayram tatilinin ne zaman biteceği ve mesainin ne zaman başlayacağına dair araştırmalar şimdiden başladı…

KURBAN BAYRAMI NE ZAMAN, KAÇ GÜN?

Kurban Bayramı tatili Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan dini günler takvimine göre, şu şekilde:BAYRAM TATİLİ NE ZAMAN BİTECEK? 

Kurban Bayramının 4. Günü 23 Temmuz Cuma’ya denk geliyor ancak hemen ardından hafta sonu tatili geliyor ve 25 Temmuz Pazar günü bayram tatilinin son günü oluyor.

MESAİ NE ZAMAN, AYIN AÇINDA BAŞLAYACAK?

Hafta sonu tatili ile birleşen Kurban Bayramı tatili Pazar günü son bulacak ve 26 temmuz Pazartesi çalışanlar mesailerine kaldıkları yerden devam edecek.


banner218