banner339
banner274

Bağ evinde alıkonan kadına cinsel saldırı!

Denizli'nin Buldan ilçesinde N.K. (24) isimli kadını, bağ evine götürüp, döverek cinsel saldırıda bulundukları öne sürülen Onur G. (25) ve Ercan G. (25), gözaltına alındı. Suçlamaları kabul etmeyen ikili tutuklanırken, olayla ilgili 2 kişinin daha arandığı bildirildi

Bağ evinde alıkonan kadına cinsel saldırı!
banner328
Denizli'nin Buldan ilçesinde iddialara göre Onur G. (25) ve Ercan G. (25) ile isimleri öğrenilemeyen 2 kişi, 15 Ağustos günü 'gezme' bahanesiyle daha önceden tanıdıkları N.K. (24) ile buluştu. 4 arkadaş, otomobille bir süre gezdirdikleri N.K.'yi, Kestanederesi mevkiindeki bağ evine götürdü.

4 SAAT ŞİDDET VE CİNSEL SALDIRI

DHA'daki habere göre Onur G. ve Ercan G. ile diğer 2 kişi, bağ evinde alıkoydukları N.K.'yi döverek, cinsel saldırıda bulundu. 4 saatin sonunda serbest bırakılan N.K. polise giderek, şikâyetçi oldu.

ŞÜPHELİLER İDDİALARI REDDETTİ

Hemen araştırma başlatan polis ekipleri, cuma günü, Onur G. ve Ercan G.'yi yakalayarak gözaltına aldı. İkilinin polisteki sorgularında, N.K. ile kendi rızasıyla buluştuklarını, anlaşamadıklarını, çıkan tartışmanın ardından kadının şikâyetçi olduğunu söyledikleri öğrenildi.

POLİS DİĞER 2 ŞÜPHELİYİ ARIYOR

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 2 şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Polis, diğer 2 şüpheliyi arıyor.
Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 08:52
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k