banner274

Ankara, İstanbul, İzmir hava durumu - MGM uyardı! Fırtına bekleniyor...Kar ne zaman yağacak?

Ankara, İstanbul, İzmir hava durumu - MGM uyardı! Fırtına bekleniyor...Kar ne zaman yağacak?


Hafta sonu yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlar arasında hava durumu merak konusu oldu. Fırtına uyarısında bulunan Meteoroloji Genel Müdürlüğü vatandaşların tedbirli olması konusunda uyardı. Peki kar ne zaman yağacak? İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Ankara hava durumu, İstanbul hava durumu, İzmir hava durumu ve diğer illerin hava durumu bilgileri haberimizde yer alıyor.

Orta ve Doğu Akdeniz'de Fırtına Bekleniyor!

Batı Akdeniz'in doğusu ile Doğu Akdeniz'de rüzgarın, yarın (Perşembe) öğle saatlerinden itibaren kuvvetini artırarak, doğu ve kuzeydoğu yönlerden 6 ila 8 (50-75 km/sa) kuvvetinde fırtına, yer yer 9 (50-75 yer yer 90 km/sa) kuvvetinde kuvvetli fırtına şeklinde esmesi beklenmektedir. Fırtınanın Cuma günü öğle saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi tahmin edilmektedir.

Hatay’ın Batı İlçelerinde Fırtına Bekleniyor!

Yapılan son değerlendirmelere göre; Hatay’ın batı ilçelerinde (Samandağ, Yayladağ, Arsuz, İskenderun ve Dörtyol) 16.01.2020 Perşembe günü öğle saatlerinden itibaren etkisini arttıracak rüzgarın doğu yönlerden kuvvetli fırtına (60-90 yer yer 100 km/saat) şeklinde esmesi bekleniyor.
Cuma günü öğle saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi beklenen fırtınanın oluşturabileceği, ulaşımda aksamalar, çatı uçması, ağaç devrilmesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

ANKARA HAVA DURUMU

Bugün Açık 3,7 °CİSTANBUL HAVA DURUMU

Bugün Az Bulutlu 9,9 °CİZMİR HAVA DURUMU

Bugün Parçalı Bulutlu 10,5 °C 
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k