banner83

Ali Şen'in en acı günü

Fenerbahçe Kulübü’nün eski başkanı Ali Şen’in torunu Alp Ali Şen, dün Şile İmrendere köyünde arazi aracıyla seyir halindeyken, karşıdan gelen kamyonla çarpışmış ve dün hayatını kaybetmişti. Alp Ali Şen’in cenazesi bugün Teşvikiye Camisi’ndeki öğlen namazı

Ali Şen'in en acı günü
banner94
banner26

Geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Ali Şen'in torunu Alp Ali Şen'in cenazesi Teşvikiye Camii'ne getirildi. 

Ali Şen ile Alp Ali Şen'in babası Adnan Şen, cenaze aracından alınan tabutu musalla taşına kadar omuzlarında taşıdılar. Ali Şen,  torunun tabutu başında dua ettikten sonra tabuta sarılarak ağladı. Spor, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda ismin katıldığı cenazede taziyeleri Ali Şen, oğulları Adnan Şen ve Metin Şen ile birlikte kabul ediyor. Ali Şen ve Adnan Şen ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü.  17 yaşında hayatını kaybeden Alp Ali Şen'in cenazesi Teşvikiye Camii'nde kılınacak öğle namazına müteakip Zincirlikuyu'daki aile kabristanında defnedilecek.

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Alp Ali Şen, dün saat 15.30 sıralarında İstanbul’a 80 kilometre uzaklıktaki Şile İmrendere köyünde kendi kullandığı  ATV’nin bir üst modeli olan UTV arazi aracıyla seyir halindeyken, karşıdan gelen kamyonla çarpıştı. Şen olay yerinde öldü.

Yanında bulunan Burak Efkan adlı arkadaşı ise yaralı olarak Şile Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burak Efkan, hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından, ailesinin isteği üzerine Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Burak Efkan’ın hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. Edinilen bilgilye göre, Efkan kazayı omzunda kırıkla atlattı. Kazadan sonra cansız bedeni Şile Devlet Hastanesi’ne getirilen Alp Ali Şen’in cenazesi, yapılan işlemlerin ardından Adli Tıp Kurumu’na yollandı.

SÜRÜCÜ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Ali Şen'in torunu Alp Ali Şen'in hayatını kaybettiği kazanın ardından gözaltına alınan kamyon sürücüsü Ahmet A.adliyeye sevk edildi. Şile Jandarma Karakolu'nda işlemleri tamamlanan Ahmet A, daha sonra Şile Adliyesi'ne getirildi. Ahmet A'nın adliyedeki işlemleri sürüyor.

Alp Ali Şen'in cenazesi Adli TIP Kurumu'ndan alındı

ALİ ŞEN'E HEMEN SÖYLEYEMEDİLER

Kaza üzerine Kosova’nın başkenti Priştine’de bulunan Ali Şen’e, torununun yaralı olduğu ve acilen gelmesi gerektiği belirtildi.

Ailenin, Şen’e torunun öldüğünün söylenmediğini Fenerbahçe Kulübü’ne  belirtmesi üzerine, kulüp internet sitesinden yayınlayacağı başsağlığı mesajını ve üyelere yollayacağı SMS’i Ali Şen uçağa binene kadar bekletti. Şen özel uçakla İstanbul’a doğru hareket edince mesaj yayınlandı. Ali Şen’i Priştine’den getiren özel uçak, saat 22.45’te Atatürk Havalimanı’na indi. Şen’i eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül karşıladı. Şen, uçağın merdivenlerinden iner inmez Sarıgül’e sarıldı, daha sonra cenazenin bulunduğu Yenibosna’daki Adli Tıp Kurumu’na gitti. Adli Tıp’ta 5 dakika kalan Ali Şen ardından Levent’teki evine geçti.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2014, 18:15

banner102