banner339
banner313

Akılalmaz görüntüler... İngiltere'de benzin savaşları!

İngiltere'de günlerdir devam eden ve tüm dünyanın tedirginlikle takip ettiği tedarik krizi ülke çapında şiddetli bir kaos ortamı yarattı. Benzin sırasında insanlar birbirlerine bıçak çekip kavga ederken, hırsızların arabaların depolarını delip benzin çaldığı bildirildi.

Akılalmaz görüntüler... İngiltere'de benzin savaşları!
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

BREXİT sonrası ülkedeki nakliye aracı sürücülerinin sayısının azalması ve üstüne koronavirüs salgını nedeniyle tedarik zinciri kırılan İngiltere market alışverişinden, akaryakıta ciddi bir kıtlıkla karşı karşıya. Ülkede marketler ve benzin istasyonları önünde uzun kuyruklar bugün de devam etti.

VAHŞİ BATI'YA DÖNDÜ

Akaryakıt istasyonlarının önündeki uzun kuyruklarda şiddetli kavgalar patlak verdi. insanların sosyal medya hesaplarında paylaştıkları görüntüler ise tüm dünyayı şaşkına çevirdi. İngiliz medyası söz konusu görüntüleri 'Vahşi Batı'ya döndük' yorumları ile verdi.

BİRBİRLERİNİ YUMRUKLADILAR

Gelen ilk görüntülerde iki adamın 'sıramı çaldı' iddiasıyla birbirini yumrukladığı görüldü. Benzer diğer bir görüntüde ise iki baba ve iki oğulun birbirlerine girdikleri tekmelerin ve yumrukların havada uçuştuğu görülüyor.

banner218