banner339
banner274

Akif Beki: “Hayrettin Karaman 'İktidara Zarar Verecekse Haksızlıkları Söylemek Caiz Değildir' Diyor“

Karar gazetesi yazarı Akif Beki, iktidara yakınlığıyla bilinen ilahiyatçı Hayrettin Karaman'ın "İktidara zarar verecekse haksızlık ve yanlışlardan şikayetle doğruları söylemek caizdir diyemem" dediğini yazdı.

Akif Beki: “Hayrettin Karaman 'İktidara Zarar Verecekse Haksızlıkları Söylemek Caiz Değildir' Diyor“
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Karar gazetesi yazarı Akif Beki, iktidara yakınlığıyla bilinen ilahiyatçı Hayrettin Karaman'ın "İktidara zarar verecekse haksızlık ve yanlışlardan şikayetle doğruları söylemek caizdir diyemem" dediğini yazdı. Akif Beki, Karar gazetesindeki köşesinde "Dünyaya adalet bize bulgur mu!" başlıklı bir yazı kaleme aldı. 

Erdoğan'ın New York'ta Daha Adil Bir Dünya Mümkün” konferansında yaptığı konuşmanın Sabah gazetesi tarafından “New York’ta Başkan Erdoğan’a övgü dolu sözler! Türkiye’nin değil bütün Müslümanların lideri" başlığıyla servis edildiğini aktaran Beki, "Bu övgünün New York’la ve konferansla alakası ise şu. 'Erdoğan’dan önce kürsüye çıkan New York Brooklyn Takva Mescidi kurucu İmamı Siraj Wahhaj' düzüyor. Erdoğan’a dünya Müslümanlarının liderliğini yakıştıran başlık, ilk kez atılmıyor. Her yıl aynı mecralarda, başka ağızlardan tekrar tekrar sunulan bir haber" dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2021, 07:05
banner218