banner339
banner313

AK Partili Yazıcı'dan ekonomi mesajı: Bu kararlı duruştan asla vazgeçmeyeceğiz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Yazıcı açıklamasında, 'Türkiye, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın güçlü liderliğinde ekonominin rasyonellik kurallarını dikkate alarak, hattı değil, sathı gözeterek, yürüyüşünü sürdürmeye devam edecektir.' ifadelerine yer verdi.

AK Partili Yazıcı'dan ekonomi mesajı: Bu kararlı duruştan asla vazgeçmeyeceğiz
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Türk milletinin en büyük gücünün, kardeşlikten beslenen bütünlüğü olduğunu vurgulayan AK Partili Yazıcı, mesajında şu ifadelere yer verdi; Sağlam temellere dayalı güçlü geleneklere sahibiz. Türk milleti olarak en büyük gücümüz, kardeşliğimizden beslenen bütünlüğümüzdür. Ülkemizi faiz kuşatmasıyla zora sokmak isteyenler, düşük faiz politikasına karşı döviz kurunu rasyonellik dışında araçsallaştırmaya çalışmakla asla sonuç alamazlar, alamayacaklardır.

Türkiye düşmanları ve onların işbirlikçilerinin eylem ve işlemleri, hiç kimseyi paniğe ve tehevvüre sürüklemesin. Türkiye, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliğinde ekonominin rasyonellik kurallarını dikkate alarak, hattı değil sathı gözeterek, yürüyüşünü sürdürmeye devam edecektir. Bu kararlı duruştan asla vazgeçmeyeceğiz.

banner218