banner158
banner218

'4 senedir parmağıma alyans takamayanlar kelepçe taktırdı'

Eskişehir'de 500 bin liralık hırsızlık olayıyla ilgili gözaltına alınan şüpheliler adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden kadın olanı ''4 senedir parmağıma alyans takamayanlar kelepçe taktırdı'' diye isyan etti.

'4 senedir parmağıma alyans takamayanlar kelepçe taktırdı'
banner216


Edinilen bilgilere göre olay, 3 Haziran ve 17 Haziran tarihlerinde 75. Yıl Mahallesi’nde bulunan Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir iş yerinde toplam değeri yaklaşık 500 bin TL olan malzeme çalınması olayıyla ilgili Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince çalışmalar başlatıldı. Ekipler, tespit edilen A.A., A.A., B.Ç., Ü.Ö. ve yaşı küçük olan M.A. isimli şüphelileri dün yakalandı, çalınan malzemelerden ele geçirilenler sahibine teslim edildi.

Öte yandan yapılan GBT sorgulamasında cezaevi firarisi olduğu anlaşılan M.A., Çocuk Şube Müdürlüğüne teslim edilirken, şüpheli Ü.Ö. ise suç eşyası satın almak suçu ile ilgili ifadesine başvurulduktan sonra serbest bırakıldı. Gözaltına alınan şüpheliler A.A., A.A., ve B.Ç. de adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden kadın olanı adliyeye girerken "4 senedir parmağıma alyans takamayanlar kelepçe taktırdı" diye isyan etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2019, 17:31