Göz alıcı ve gösterişli tırnaklara sahip olmak için Bonita Nail’e güvenebilirsiniz. Profesyonel dokunuş ile istediğiniz tırnak uzunluğuna ve görünüme sahip olacaksınız. Protez tırnak ile beraber kırılma sorununu tamamen ortadan kalkacak ve sürekli oje sürmek zorunda kalmayacaksınız.

 Protez Tırnak Modelleri

Bir kere protez tırnak yaptırıp uzun süre kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Merkezimize geldiğiniz zaman istediğiniz renk ve modellerde tırnaklara sahip olabilirsiniz. Çeşitli protez tırnak modelleri ile beraber istediğiniz modele karar verip tırnaklarınıza uygulaması yapılır.

 Protez tırnak uygulaması uzun ve abartılı olmak zorunda değildir. Kısa ve bakımlı görünen tırnaklara daha çok kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Tercihinize göre tırnaklarınıza uygulaması yapılır. Protez tırnağın kırılması normal tırnağa göre oldukça zordur. Kırılma ve bozulma gibi sorunlar yaşamazsınız.

 Rengarenk Tırnaklar

Malatya'da 5 katlı bina çöktü Malatya'da 5 katlı bina çöktü

 Tırnaklarınız istediğiniz kadar uzamıyor ve hemen kırılıyorsa protez tırnak ile tanışabilirsiniz. Merkezimize geldiğiniz zaman protez tırnak uygulaması hakkında detaylı bilgiler vermekteyiz. İstediğiniz boy ve şekilde tırnağa ulaşabilir, istediğiniz oje ve desenler ile kişiliğinizi yansıtabilirsiniz. Böylelikle uzun süre kullanabileceğiniz tırnaklara hemen kavuşabilirsiniz.

 İlk günkü gibi bakımlı ve parlak görünen tırnaklarla beraber konforun tadını çıkarabilirsiniz. Bu kadar uzun ve konforlu bakım sağlayan protez tırnak fiyatları da merak edilen konulardan birisidir. Bonita Nail olarak protez tırnak konusunda oldukça uygun fiyatlarla çalışmaktayız. Manikür, protez tırnak, kalıcı oje ve manikür, jel protez, kalıcı oje şeklinde uygulama alabilirsiniz. Bu üç uygulamayı oldukça uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunmaktayız.