MIUI 13 güncellemesini alacak olan global cihazların ilk parti listesi yayınlandı. Listeler sürekli gelmeye devam ediyor bu da güncellemenin yaklaştığının gösteriyor. Detayları aktarıyoruz.Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Xiaomi, MIUI 13 güncellemesi için bazı listeleri yayınlamaya başladı. Şuanda Çin'de bazı modellerde kullanılan güncelleme yakında küresel olarak sunulacak.

Şirket ise, bazı cihazları için Çin'de MIUI 13 kararlı güncellemesini yayınlamaya şimdiden başladı. Aşağıda, MIUI 13 güncellemesini küresel olarak ilk partide alacak olan Xiaomi, Redmi ve Poco cihazlarının listesini görebilirsiniz.MIUI 13'ü daha önce birkaç cihaz almıştı. Xiaomi, MIUI 13 güncellemesini Android 12 ile çalışan tüm akıllı telefonlar ve Android 11 ile çalışan bazı cihazlar için yayınlayacak.

Xiaomi'nin resmi Yayın Planına göre, küresel olarak 2022'nin ilk çeyreğinden itibaren toplam 19 Xiaomi cihazı güncelleme alacak. İşte liste;

MIUI 13 Küresel Kararlı Birinci Parti Cihaz Listesi: [2022 1. ÇEYREĞİNDEN İTİBAREN BAŞLIYOR]

İlk parti cihazlar güncellemeyi Global pazara çıkar çıkmaz alacaklar. Henüz güncelleme tarihleri net değil ancak birinci çeyrekten itibaren güncelleme aşamalı olarak dağıtılacak.