• BIST 109.330
 • Altın 155,771
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  Gençlikspor'a yeni yönetim

  11.06.2009 16:19
  Bir zamanların efsane kulübü Kuşadası Gençlikspor, olağan genel kurulunu Uğur İnan Spor Salonu’nda yaptı. Geçen hafta yeterli çoğunluk sağlanamadığını için bir hafta ertelenen genel kurula, 492 kulüp üyesinden 67’si katıldı.
  Gençlikspora yeni yönetim
  Gençlikspor'a yeni yönetim Gençlikspor'a yeni yönetim Gençlikspor'a yeni yönetim

  Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından sırasıyla geçen yönetimin faaliyet raporu, bütçesi ve denetim kurulu raporları oylandı ve eski yönetim oybirliği ili ibra edildi. Daha sonra seçime geçildi. Tek liste ile gidilen ve tüm oyları alan 25 kişilik yeni yönetimde şu isimler yer aldı: Nuri Koyunsev, Mine Odabaşı, Ayhan Arıcı, Ömer Dalkılıç, Alaattin Hanbay, Erol Soysal, Hüsnü Uçar, Metin Çetin, Rumi Doğay, Tufan Asrav, Haluk Turgut, Oğuzhan Turan, Bülent Keser, Ahmet Aysu, İbrahim Ustacı, Süleyman Serbes, Mehmet Mıhdi Işık, Tayfun Olcay, Nimet Demir, Adnan Çiğdem, Harun Kayalı, Özgür Evran, Serkan Bilir, Aydın Tapan ve Ersel Öztürk. Kulübün yeni seçilen denetim kurulunda ise Emre Fazlılar, Mahmut Öztaş ve Mehmet Gürbilek yer alırken, delegelikleri ise Nuri Koyunsev, Mine Odabaşı ve Ömer Günel seçildi.
  Seçim sonrası bir konuşma yapan eski başkan Erol Soysal, yeni yönetimde yer almaya devam edeceğini ve destek vereceğini belirterek, “10 yıldır ilk kez bu kadar katılım gerçekleşti. Kulüp üç beş kişinin sırtında yürüyordu. Ama bugüne kadar elimizden gelen en iyi şekilde kulübe sahip çıktık. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için çaba harcadık” dedi.
  Yeni yönetim adına konuşan Nuri Koyunsev ise, Kuşadası Gençlikspor"a geçmişte büyük emek verdiğini hatırlatarak, futbol takımı 2"nci ve 3"ncü ligde mücadele ederken kulüp başkanlığı yaptığını kaydederek, “Geçmişteki deneyimlerim başarıyı ve başarısızlığı öğretti. Başarıya ancak disiplinli ve çok çalışarak ulaşılabiliyor. El ele çok çalışırsak Kuşadası Gençlikspor"u hak ettiği noktalara taşıyacağımızdan eminim. Tüm branşlarda koyduğumuz hedeflere ulaşacağız. Yeni yönetim olarak, yeni seçilen belediye başkanımız M. Esat Altungün ile konuştum. Gerekli desteği vereceğini söyledi. Futbol takımımızı en kısa sürede profesyonel lige çıkarmak istiyoruz. Basketbol ve voleybolda da Kuşadası Gençlikspor adına yakışan yerlerde olacak. Bunun için tüm Kuşadalıları, sporu seven herkesi destek olmaya davet ediyorum” diye konuştu.
  Kuşadası Gençlikspor"un yeni seçilen 25 kişilik yönetimi önümüzdeki hafta ilk toplantısını yaparak kulüp başkanını seçecek ve görev bölümü yapacak. Yeni yönetimde tek aday olan Nuri Koyunsev"in başkan seçilmesine kesin gözüyle bakılıyor.


  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim