Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen ve geleceğin yönetmenlerinin yeteneklerini sergilediği Altın Baklava Film Akademisi 7. Uluslararası Öğrenci Film Festivali’nde ödüller sahiplerini buldu.

Gözden kaçırmayın

NATO'ya üye olmaya çalışan Finlandiya ve İsveç, teröristleri Türkiye'ye iade etmedi NATO'ya üye olmaya çalışan Finlandiya ve İsveç, teröristleri Türkiye'ye iade etmedi
GAZİANTEP’te düzenlenen festivalin jüri başkanlığını oyuncu Burak Sergen üstlendi. Juri üyeleri arasında yönetmen Mesude Erarslan Tekin, gazeteci ve televizyon programcısı Gülay Afşar, belgesel film yönetmeni ve akademisyen Prof. Dr. Alev Fatoş Parsa ve HKÜ Rektör Yardımcısı ve İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gül Rengin Küçükerdoğan yer aldı. Üç gün süren festivalin sürpriz konuğu ise usta oyuncu ve yönetmen Uğur Yücel oldu.

DESTEK SÖZÜ

Galada konuşan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Ödül alanları kutluyorum. Bakanlık olarak her zaman genç sanatçıların yanında olacağız” dedi. “Hasan Kalyoncu Özel Ödülü”nü takdim eden Mütevelli Heyet Başkan Vekili Haluk Kalyoncu, babasının adını taşıyan bu ödülün festivalin en anlamlı ödülü olduğunu söyledi.